SON DAKİKA
istanbul escort |

Final Lisesi Emeklileri Unutmadı !

Bu haber 25 Kasım 2019 - 10:22 'de eklendi ve 584 kez görüntülendi.

Final Lisesi Emeklileri Unutmadı !

ONİKİŞUBAT / Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesinde kurulu bulunan Final Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü İbrahim Gülsu , 24 Kasım Öğretmenler günü sebebi ile emekli milli eğitim müdürü, okul müdürü ile kitap yazan öğretmenlere bir yemek vererek sizleri unutmadık dedi.

    Son 50 yıla damgasını vuran : Kahramanmaraş Milli Eğitim Müdürleri, Okul Müdürleri ve yazdıkları yazı ve kitaplarla Kahramanmaraş tarihine, edebiyatına, kültürüne hizmet veren bu şehre değer katan insanları bir araya getiren Final Lisesi Müdürü İbrahim Gülsu , “ iyi ki varsınız sizleri unutmadık,” diyerek gönülleri fet etti..

    Kahramanmaraş milli eğitim emekli müdürü Ali Rıza Bağrıaçık, Müdür yardımcıları Selahattin Paksoy, Abdulhakim Eren, Okul müdürleri ve hocaların hocası Fazıl Tiyekli gibi değerli eğitimciler den oluşan 60 ‘a yakın eğitimcinin bir araya geldiği gecede akşam yemeği ve yemek sonrası ise kısa kısa herkesin birer anısını anlatığı gece çok renkli geçti.

     İl dışında olan mazereti olan emekli müdürlerin katılmadığı gecede çok mutlu olan emekli müdürler, öğretmenler , senede bir değil birkaç defa bunu yapmak gerek bir birimizi senede bir görüyoruz diyerek İbrahim Gülsu’ya teşekkür ettiler.

     Hoş sohbetin devam ettiği gecede anılar tazelendi.

     Final Lisesi Müdürü İbrahim Gülsu ise : imkanlar ölçüsünde bu tür etkinliklere okul olarak devam edeceklerini söyledi.