Final Eğitim Kurumu öğrencilerinden askerlere ziyaret

Final Eğitim Kurumu öğrencilerinden askerlere ziyaret

  Final Eğitim Kurumu öğrencileri Zeytindalı Harekatı’na katılacak olan Jandarma Özel Harekat Birliğini ziyaret etti.

   Ziyaret kapsamında ilgililer öğrencilere komutanlığın birimlerini tanıttı. Daha sonra İl Jandarma Alay Komutanı Cafer Öz; öğrencilerin bu ziyaretinin kendilerini onurlandırdığını, komutanlığın kapılarının tüm öğrencilere açık olduğunu söyledi. İl Jandarma Alay Komutanı Cafer Öz öğrenciler adına konuşan katılımcı öğrencilerden Ahmet Hakan ÇÜRÜK; “Komutanlığa yaptığımız bu gezi bizi çok mutlu etti. Ülkemizin güvenliğini sağlayan ordumuzun mensuplarının moralinin, eğitiminin yüksek olduğunu görmek biz gençleri ziyadesiyle gururlandırmıştır. İnşallah yarın bu ağabeylerimizin yerini biz alacağız” dedi.

Alayda görevli Jandarma personelleri öğrencilere yerli ve milli yapım olan silahları tanıtıp merak ve ilgilerini destekledi. Bu zor zamanda öğrencilerin ilgileri İl Jandarma Komutanlığı’nda görev yapan askerlerimizi gururlandırdı. Türk askerinin her daim ülke savunmasına hazır olduğu ve Türk gençliğinin ülkesine, milletine sahip çıkmak için göğsünü siper edeceği bir kez daha hissedildi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co