Fiat’ta yılın son fırsatını kaçırmayın

Fiat’ta yılın son fırsatını kaçırmayın

Fiat Kahramanmaraş Bayii Marfi Otomotiv’in Yılın son fırsatı olan Aralık ayı kampanyalarını kaçırmayın.

Yılın son fırsatı kampanyaları hakkında Kahramanmaraş Gazetesi’ne açıklamalarda bulunan Fiat Kahramanmaraş Bayii Marfi Otomotiv Satış Müdürü Abdullah Yenikomşu şunları belirtti; “Fiat, aralık ayı kampanyası kapsamında, otomobil modellerinde avantajlı ödeme seçenekleri sunuyoruz. Yılın son kampanyasında Fiat Egea Hatchback ile Egea Station Wagon modellerinde 50 bin TL’ye kadar 3 yıla varan vadeyle yüzde 0,99 faizli kredi seçeneği var. Fiat Egea Hatchback için dileyenlere 30 bin TL için 15 ay vadeyle yüzde sıfır faizli kredi fırsatı da sunuyoruz” dedi.

Yenikomşu; “Yıl sonuna özel olarak SUV sınıfında Fiat 500X’in 1.6 litre Multijet dizel motorlu ve otomatik vitese sahip versiyonları, benzinli fiyatına sunuyoruz. Eylül ayında yeni nesli ile yollara çıkan Fiat 500L ise yıl sonu kampanyası kapsamında 1.3 litre Multijet dizel motorlu ve otomatik vitesli model seçeneğini düz vitesli fiyatına sunuluyor. Yıl sonu fırsatlarına ek olarak, 500X ve 500L modellerinde de 60 bin TL tutar ve 48 aya kadar vade seçenekleri ile yıl sonunda yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenlere cazip ödeme koşulları sağlanmakta” dedi.

fiat marfi (3)

45 BİN TL’YE KADAR 20 AY VADEYLE 0 FAİZLİ KREDİ AVANTAJI

Fiat Professional aralık ayı boyunca ticaret erbaplarına yönelik avantajlar hakkında da bilgiler veren Yenikomşu şöyle konuştu; “Fiat Professional aralık ayı boyunca, yeni bir ticari araç sahibi olmak isteyen ticaret erbaplarına birbirinden avantajlı fırsatlar sunuyoruz. Kampanya kapsamında Doblo Combi ve Doblo Cargo modellerinde, 5 yıllık uzatılmış garantiyle birlikte 45 bin TL’ye kadar 20 ay vadeyle 0 faizli kredi avantajı var. Fiorino Cargo, Fiorino Combi ya da Pratico modellerinden birisini tercih etmek isteyenler, 36 bin TL’ye kadar 20 aya varan vadeyle 0 faizli kredi seçeneğinden faydalanabiliyor. Ayrıca daha büyük bir ticari araca ihtiyaç duyanlar için Fiat Ducato ve Fullback modellerinde de çok avantajlı ödeme seçenekleri bulunuyor. Kampanya kapsamında Fiat Ducato Van, Ducato Minibüs ve Ducato Kamyonet ile Fullback modelleri, 60 bin TL’ye kadar 36 aya varan vadeyle 1,15 faizli kredi fırsatıyla satışa sunuyoruz. Fiat Professional’ın tüm ticari araç yelpazesinde aralık ayı boyunca 4 bin TL nakit indirimi desteği de sağlanıyor” dedi.

fiat marfi (4)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co