FİAT YOL ARKADAŞIM CONNECT İLE OTOMOBİLİNİZ İLE İLİŞKİNİZİ GÜÇLENDİRİN

FİAT YOL ARKADAŞIM CONNECT İLE OTOMOBİLİNİZ İLE İLİŞKİNİZİ GÜÇLENDİRİN

 

  Fiat Kahramanmaraş Yetkili Servisi Marfi Otomotiv Servis Müdürü Tuğba Parslıoğlu, Fiat Yol Arkadaşım Connect hakkında Kahramanmaraş Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu.

   Parslıoğlu Fiat Yol Arkadaşım Connect hakındaki açıklamasında şunları belirtti; “Yol Arkadaşım Connect uygulaması sınıfındaki ilk uzaktan erişim teknolojisini Fiat kullanıcılarına sunuyor” dedi.

FİAT YOL ARKADAŞIM CONNECT İLE ARACINIZIN KONTROLÜ PARMAKLARINIZIN UCUNDA OLSUN

 Parslıoğlu; “Türkiye’de otomobil kullanıcılarının alışkanlıklarını ve araçlarıyla olan ilişkisini değiştirecek bağlanabilirlik teknolojisi ‘Fiat Yol Arkadaşım Connect ile Fiat kullanıcıları artık akıllı telefon veya bilgisayar aracılığıyla otomobillerine uzaktan bağlanabileceği gibi birçok ayrıcalıklı özelliğe de kolayca erişebilecek.

      Fiat Yol Arkadaşım Connect ile uzaktan otomobilin kapı ve bagaj kilitlerini açma-kapama, lastik basınçlarını, yakıt ve akü durumunu takip etme, geçmiş servis işlemlerini takip edebilme ve online servis randevusu alabilme ile aracın park konumunu ve sürüş detaylarını görebilme, hız ve mesafe limiti belirleyerek bildirim alabilme, acil yol yardım ile ambulans hizmeti alabilme gibi birçok faydalı sahip olunabilecek.

       Fiat Yol Arkadaşım Connect ilk etapta tüm Egea model ailesi araç sahipleri faydalanabilecek. Haziran ayı itibariyle Doblo ve Fiorino sahipleri de bu teknolojiyi kullanabilecek. Aynı zamanda hafif ticari ürünlerimizde sunacağımız connect hizmeti ile bu sınıfta ilk ve tek olacaktır” dedi.

Parslıoğlu; “ Egea, Doblo ve Fiorino model araç kullanan müşterilerimiz servisimize gelip daha detaylı bilgi sahibi olabilirler. Müşterilimiz servisimize gelip hem bir kahvemizi içip hem de Fiat Yol Arkadaşım Connect hakkındaki geniş bilgiyi alabilirler.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co