Fiat Marfi Otomotiv sanayi kavşağında yeni yerinde

Fiat Marfi Otomotiv sanayi kavşağında yeni yerinde

  Fiat Kahramanmaraş Bayi yeni yerine taşındı. Gaziantep yolu üzeri Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı 5.km de hizmet veren Marfi Otomotiv, Gaziantep Yolu üzeri Yeni Sanayii Kavşağındaki yeni yapılan kendi yerine taşındı. Marfi Otomotiv bundan sonra Yeni Sanayii kavşağındaki kendi yerinde hizmet verecek. Marfi otomotiv Genel Müdürü Melih Sezal, Yeni yerimize taşındık. Artık yeni yerimizde hizmet vereceğiz. Halkımız buraya gelerek hizmet almaya devam edecek. Şubat ayı kampanyamız devam ediyor” dedi.

 

MARFİ OTOMOTİV OLARAK GEÇEN YILI KAHRAMANMARAŞ’TA LİDER KAPATTIK

Fiat Marfi Otomotiv Genel Müdürü Melih Sezal;  ‘’Marfi otomotiv olarak geçen yılı Kahramanmaraş’ta lider kapattık, il birinciliği aldık. Bundan sonra ki amacımız bölge de birinci olmaktır. ‘’ dedi. Filo kiralamada da büyümeyi hedefleyen Marfi Otomotiv bu yıl Kahramanmaraş’ta, Büyükşehir Belediyesi ve Akedaş başta olmak üzere bir çok firmaya filo kiralama yaparak bu alanda da gücünü gösterdi. Filo kiralama da bölgenin büyük eksiği olan ticari araç kiralamayı hedeflediklerini söyleyen Sezal, bunun için Kahramanmaraş’ta ilk ve tek olan K1 belgesini aldıklarını ve bu alanda da başarımızı sürdüreceğiz” dedi.

 

13.000 M2 ALAN İÇERİSİNDE 5.024M² LİK KAPALI ALANA KURULAN YENİ SHOWROOMUMUZDA FİAT’IN YANISIRA PRESTİJ MARKALAR OLAN, JEEPVE  ALFA ROMEO’NUN SATIŞI VE SERVİSİ HİZMETİ DE OLACAK

Sezal, “Yeni showroom da prestij markalar Jeep ve Alfa Romeo ile Marfi Otomotiv bünyesinde satış ve servis olanakları başladı. Servis hizmet kalitesi arttı. Daha düzenli, ferah bir alanda,  deneyimli ekibimizle, daha iyi koşullarda müşteri memnuniyetini en üst seviyeye ulaştırmaya çalıştık. 13.000 m2 alan içerisinde 5.024m² lik kapalı alana kurulan yeni markalarıyla daha da büyüyen Marfi Otomotiv yeni yerinde.  Marfi  Otomotiv 2. El markasıyla sektörde boşluğu bulunan güven ortamını da yerine getiriyor” dedi.

 

MARFİ OTOMOTİV PROFESYONEL BİR YÖNETİM TARZIYLA YÖNETİLİYOR

  Sezal; “Firmamız, pek çok otomotiv bayiliğinin ve aile şirketinin hayali olan, tamamıyla profesyonel bir yönetim tarzıyla yönetiliyor. Genel müdürlük, İK ve Performans Yönetimi de dahil olmak üzere tüm konularda tam yetkili olarak hareket ediyor.  Her biri ayrı hedeflere sahip, yönetim sistemi standartlarında hedefleri olan ve aylık olarak denetlenen birim yöneticilerimiz mevcuttur.

 

EKİBİMİZ OTOMOTİV MESLEĞİNİN TEMELİNDEN GELEN TECRÜBELİ VE KIDEMLİ PERSONELLERDİR

  Ekibimiz, otomotiv mesleğinin temelinden gelen, tecrübeli ve kıdemli Personellerimizdir. Fiat ve Marfi’nin İK Kriterlerine uygun, gelecek için yetiştireceğimiz eğitimli ve genç arkadaşlar olmak üzere iki gruptan oluşur.  Ekibimizi oluştururken bir sinerji oluşturmak adına bu yönde planlama yaptık. Hedefleri olan, gelecek arayan ve ileriki dönemlerde vereceğimiz eğitim ve Coachıng ile aralarından – yönetici adayları çıkarabileceğimiz profilleri seçmeye gayret ettik. Kabiliyetten daha çok, takım çalışmasına yatkın, uyumlu ve çalışkan arkadaşlarla bir arada olmaya özen gösterdik. Arkadaşlarımıza bireysel olarak satış ve süreç normlarından hedefler veriyor, takiplerini yapıyor, eksik yönlerini geliştirmeye yönelik faaliyetlerde bulunuyoruz.

  Ekip arkadaşlarımıza, omuz omuza verip Fiat markası güven unsuru olan Marfi isimlerini bir araya getirip doğru konumladığımız takdirde başarılı olabileceğimizi anlattık. “MARFİ Aksiyon Planı” adı . Altında tamamen analitik bir yol haritası oluşturup tüm şirketi kapsayacak şekilde sunum yaptık. Şirket olarak SWOT analizimizi çıkardık. Gerek Kahramanmaraş içi pazardaki gerekse de Fiat bayileri arasındaki konumumuzu irdeledik. Yeni arkadaşlar istihdam ettik ve tecrübeli satış danışmanlarıyla birlikte çalışmalarını sağladık” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co