Fetullah Gülen (FETÖ)

Fetullah Gülen (FETÖ)

Abdullah Öcalan – PKK

İki isim bir birinden ne farkı var ?..

İki yumurta ikizi gibi… ikisi de Kral gibi yaşıyor..

Biz hep unutuyoruz.. yakın tarihimizi bir hatırlayalım.. okumuyoruz unutuyoruz..!

Birini ver ! Birini Al !.. yıl 1999

Öcalan: 17 Şubat 1999 da Kenya’nın başkenti Nairobi’de yakalanarak Türkiye özel bir uçakla getirildi. O günün hükümeti Kahraman oldu..!

FETÖ 22 Şubat 1999 da Kalp rahatsızlığı bahanesi ile ABD’ye gitti.. yani Krallar yer değiştirdi.. İki Kralın Türkiye maliyeti ise , Yeni Bir Türkiye kuracak kadar büyük oldu.. biz bunu gözden kaçırıyoruz.. 40 bin şehit verdik.. daha da veriyoruz..!

5 gün için de değişim yapıldı. Birini ver birini al yöntemi.. ile Türkiye kazık atıldı.

Başbakan Bülent Ecevit, Abdullah Öcalanı yakaladım diyerek Kahraman yapıldı.. DSP tarihi bir oy aldı.. o gün gazetelerini ve Zaman Gazetesini hatırlayın, Fetullah Gülen sür manşetten, “ Benim oyum DSP”’ye diye çıkmıştı.. tabi bunları unuttuk..

Son seçimde : Cemaatin nereye çalıştığını da unuttuk !..

Türkiye’nin iki Kralı

Hani bizim muhalefet Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan için: “ Kral, Diktatör “ diyor ya .. Türkiye de bir Kral var o da Abdullah Öcalan !..

ABD şartlı vermişti Kral gibi İmralı da yaşıyor..

İmralı da kral gibi yaşaması için Türkiye teslim edilen Apo Türkiye günlük maliyeti bir ev parası.. bir yılda 365 ev parası.. 18 yıl ile bunu çarptığımız zaman 6 bin 375 adet ev yapıyor..

Günlük maliyeti en son hesaplama 2008 yılında yapıldı.. 125 bin TL yani 3 oda bir salonlu otura bilecek bir daire alına bilir..2017 yılındaki maliyeti günlük nedir bilemiyoruz.. ama 300 bin TL üzerinde olduğu söyleniyor.. Sivil ve Askeri Personel Maaşı bunun içinde değil !..

Adalet Bakanlığı’na günlük maliyeti nedir? Sorduk en son veriler elimizde 2008 yılı var 125 bin TL cevabını verdi..

İmralı adasının : Etrafı tamamen çevrili ve 165 kamera ile korunuyor. Avukat görüşmeleri dahil her anı kayıt altında. Su gibi para harcıyoruz..

Adada görevli, 250’si subay 1000’e yakın askeri personel var. Ada denizden de abluka altında. Sıkı bir koruma var, Cumhurbaşkanını bu kadar koruması yok..

Yeni rakamlar açıklanmadı. Ancak resmi değil ama günlük maliyeti 300 bin TL üzerinde olduğu söyleniyor.. elimizde resmi veriler yok..

2008 yılı rakamlarına göre, ortalama bir hesapla devlete günlük maliyeti 125 bin TL. Bu hesapla devlete yılda 45 milyon liraya mal oluyor. 1999 yılından bu yana maliyeti Türkiye kocaman bir ilçe parasıdır..

1984 yılından bu yana Teröre harcadığımız para, Adaya harcadığımız para, ABD’ye giden himmet paraları ile Türkiye baştan aşağı iki defa yıkılarak yeniden yapılacak kadar büyük rakamları çıkarıyor uzmanların hesaplamalarına göre !..

ABD Kralı da gelirse bir adada ona verebiliriz diyorum sonra da soruyorum:

Hani Türkiye de Anayasa önünde herkes eşitti..?

Kral’ın yemeklerini, önce Mehmetçik yiyor, sonra Mehmetçi ölmezse Kral’a yediriliyor..

Güvenlik ve özel koruma, özel hizmetçileri ile Kral gibi yaşıyor..

İkinci Kral Amerika Birleşik Devletlerinde yaşıyor..

FETÖ lideri Fetullah Gülen’in ABD de bulunan çilliğinde, 100 kişi hizmetli kadrosu, güvenlik çalışanları ile bir ordu Kral’a hizmet ediyor.. 100 dönüm alan üzerine kurulan Amerika’nın Pennsylvania eyaletinde bulunan sarayı ve çevresinde bulunan villalar, bin yatak kapasitesi.. dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen kişileri burada ağırlıyor.. parasını da biz ödüyoruz..

Özel doktoru, özel aşçısı, özel hizmetçileri, Türk ve ABD’li özel korumaları ile Kral Türkiye verilir mi ?

Bana göre verilmez: çünkü 160 ülkede faaliyeti vardı, bir kaçı ülke faaliyetlerini kapattı ama halen orada adamları var, CİA istihbarat kaynağı..

Diyelim ki : FETÖ ve adamları Türkiye paket yapılarak verildi. İdam etmemiz , asmamız için vermezler. İkinci bir adada Kral gibi yaşamak üzere veriler Apo’ya verdiğimiz tüm imkanların çok daha fazlasını bizden isterler ve ona vermek zorunda kalacağız demektir..

Fetullah Gülen  – FETÖ

Abdullah Öcalan – PKK

İkiz kardeş dedim.. İkisi de bekar ikisinin de çocukları yok,  24 Mayıs 1978 de çok kısa bir evlilik yapan Öcalan çocuğu olmamıştır.. Boşanarak bundan sonra da bir daha evlenmedi..

Türkiye’nin başına bana göre bir Kral yeter !

İkincisini istemek ABD de kalsın !..

Bizim CHP, Kral ve Diktatörü göremiyor.. Sayın Kemal Kılıçdaroğlu , kim kral kim değil bir görse Türkiye çok farklı noktalara gidecektir..

ABD yeni başkanı FETÖ bize verişe; Karşılığını çok fazlası ile alır ben vermesini istemiyorum.. FETÖ veride yerine kimi alır ? mesele burada..

Olan yine bize olacak: Eğer verdiğinde normal cezaevine koyacaksak versinler, Apo ile ikisini aynı kovuşta Anayasa önünde herkesin eşit olduğunu gösteren bir cezaevinde yatıralım ben o zaman Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Lider ülke olduğunu anlarım..

Mahkum – mahkumdur.. adı Fetullah olmuş Abdullah olmuş ne fark eder, herkesin yattığı yerde yatmalıdır..

İyi günler..

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co