FESAT ÇIKARANLAR

FESAT ÇIKARANLAR

 

 

Fitneyi çok iyi başaran, fesat çıkarıp da saflık perdesinin arkasına sığınan Büyük Şeytan’ın yüzüne tükermek gerek.

Kuranda; “Hatırla ki Rabbin meleklere: Ben yeryüzünde bir halife yaratacağım, dedi. Onlar: Bizler hamdinle seni tesbih ve seni takdis edip dururken, yeryüzünde fesat çıkaracak, orada kan dökecek insanı mı halife kılıyorsun? dediler. Allah da onlara: Sizin bilemiyeceğinizi herhalde ben bilirim, dedi.(Bakara30) Ayetine muhatap olan toplulukları sizde benim gibi merak etmişinizdir.  Peki kim bunlar?

Bugün, dışarıdan bakınca çok masum görülen, Kürtlere bir devlet kurma projesinin altında yatan amaç, Ortadoğu’yu daha fazla kana bulamak, daha fazla insan öldürtmek, ocak söndürmek ve nihayet ayakta kalan bir iki ülkeyi de devlet olmaktan çıkarıp, kolay lokma yapmaktır ve petrol kuyularının tamamını işletmektir.

Doğu- Batı çatışması erken mi başladı? Başlıklı yazısında; ABD hiç saklamadan, göstere göstere Ortadoğu’yu parçalamaya çalışıyor. Önce Afganistan ve Irak işgalleriyle başlayan ABD, Libya’da, Tunus’ta Mısır’da ‘Bahar Devrimleriyle’ devletlerin halkın eline geçip bağımsızlaşmasının önüne geçmek için yaptığı müdahalelere devam ediyor. Şu anda işgaller tamamlanmış parçalama sürecine geçilmiştir. Suriye’de PKK/PYD vasıtasıyla belli bir alanda kontrol sağlandıktan sonra, bu işgal bölgesinin genişletilip Kuzey Irak’ uzatılarak hem Irak’ın hem de Suriye’nin parçalanması hazırlık çalışmalarının hızlandığı görülmektedir. Sonra sıra Türkiye ve İran’a gelecektir! Diyen Vedat Bilgin önceki günkü yazısında aynen bunları yazmış.

Fitnenin batı ve özelliklede siyonizmin emrine girmiş, derin ABD’yi işaret ediyor.

 

DOĞU VE BATI ÇEKİŞMESİ

Birkaç defa yazdım, Çin’den Londraya kadar bir hızlı demir yolu projesi hayata geçti. İpek Yolu projesinden bahsediyorum. İşte bu proje doğu ve batı arasında var olan çekişmeyi son dönemde daha da net hale getirmiş görünüyor.

Bunun içindir ki bu durum Doğu-Batı mücadelesini beslemekte potansiyel bir çatışmaya dönmesi ihtimalini artırmaktadır. Ortadoğu’da yaşanan gerilime buradan bakmaya devam edeceğiz. Anlaşılın o ki, Doğu’nun yükselişe batının gerileme dönemi başlamıştır.

 

BATI HİÇ DEĞİŞMEDİ.

Rahim Er’de önceki gün yeni taşeron Barzanı başlıklı yazısında bu süreci hatırlarken şunları yazdı;  “Haçlı Batı, 15 Temmuz hain darbe teşebbüsünden sonra Sevr uygulama programını gözden geçirme ihtiyacını hissetti. Bu uygulama programında PKK üst akılgillerin silahlı taşeronu, FETÖ/PDY ise takıyyeci taşeronuydu.

15 Temmuz gecesinde güneydoğu hudutlarımızda nöbetteki askerler geri çekilmişti. Darbe muvaffak olsaydı PKK çapulcuları, içeri girip kukla devletini ilan edecekti.

İsyan, hüsranla bitti. Halbuki üst akılgiller politik ortaklığı darbenin akıbetinden öylesine eminlerdi ki aksi olunca bir ay boyunca sanki düşünme ve konuşma melekelerini kaybettiler. Kendilerine gelince yasak savma kabilinden Ankara’ya geçmiş olsun dedikten sonra yeni bir taşeron bulma ve yeni bir strateji için yola koyuldular.

Barzani ihtilafı, 15 Temmuz’un sonucudur. Üst akılgiller daha düne kadar Türkiye ile petrol satış mukavelesi yaptı diye Barzani’nin burnundan getiriyorlardı. Şimdi ise şartlar değişmişti. Çağdaş Lawrence’lerini devreye sokarak Barzani’yi tehdit, vaad, şantajla ikna ettiler. DEAŞ ellerinde renkli çamur oyuncaktı. Onunla meşruiyet oyunları kurgulayacak ve Barzani’ye haklılık mesnedi çıkartacaklardı. Proje ise belliydi. Erbil’den İskenderun’a yekpare bir Kürdistan. Bu Kürdistan’da Kürtlerin  her tonu yer alacaktı…

Barzani’ye Allah akıl versin. Bağımsız Kürdistan’ı İsrail’in kendisinden daha çok istemesindeki malum niyeti neden anlamaz.

O anlamasa bile aklıselim sahibi Kürtler ve hepimiz anlıyoruz. Ermeni militanlar da Kürt militanlar da ‘Büyük İsrail’e taşeronluk yapmaktalar…

İhanet projesinde hem Kerkük düşürülmek ve hem de Orta Doğu ile göz ve gönül temasımız kesilmek istenmekte…”

İşte bütün olup bitenlerin arkasında üst akıl dediğimiz, siyonist para babaları, Türkiye fitne ve fesatçıların hepisi ile mücade ediyor. Savaş gizlide değil.

Rabbim ordumuza yardım etsin.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co