Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu

Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu

Kahramanmaraş Necmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Lisesi proje okul

Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu

 

KARAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş Necmettin Erbakan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Fen ve Sosyal Milimler Proje okulu müdürü Hacı Ali Kulaç, okul aile birliği başkanı Mustafa Karagöz birlikte basın toplantısı yaparak, okulu anlattılar..

Kahramanmaraş’ın 3. Fen lisesi olduklarını ifade eden Müdür Hacı Ali Kulaç; “ İlim adamı yetiştirmek için okulumuz 3. Fen lisesi olarak bugün hizmet vermekte, aynı zaman da ise diğer fen liselerinden farklı olarak İmam Hatip Lisesi olduğu için kuran-ı kerim ve dini bilgilerde ek olarak verilmektedir,” dedi..

SONY DSC

Her Müslümanın öğrenmesi gereken temel dini ve ahlaki konuları Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimleri alanında çocuklara eğitim verildiğini söyleyen okul aile birliği başkanı Mustafa Karagöz ise : “ Fizik, Kimya, Biyoloji, Bilgisayar, Laboratuvarları yanında geniş bir kütüphaneye sahip okulumuz, geleceğin ilim adamlarını yetiştirmek ve Üniversitelerimize değerli öğrenci göndermeye aday..

Ekibimiz kadromuz, öğretmenlerimiz bu bağlamda yavrularımıza tam olarak hizmet vermek için çalışıyor, okulumuz 1.5 yıllık bir okul olup, 1 ve 2 sınıf öğrencilerimiz var seneye 3 bir sonraki seneye ise açıldığımız gün kayıtını yaptığımız çocuklarımız 4 sınıf olarak ders görecekler bu sebeple güzel bir hizmet veriyoruz,” dedi.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co