Federasyon Başkanından Başkan Güven’e ziyaret

Federasyon Başkanından Başkan Güven’e ziyaret

Wushu Federasyonu İcra Kurulu Başkanı Abdurrahman Akyüz Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven’i Makamında Ziyaret etti.

Belediye Başkanı Güven, ziyarette ilçede rutin Belediyecilik çalışmalarının yanı sıra sportif faaliyetlere tam destek verdiklerini belirtti.

Türkiye’de, Afşin’in Wushu sporunda çok önemli başarılar aldığını belirten Güven, şunları kaydetti: “Afşin’de Wushu sporunun gelişmesine katkı sağlayan bir hocamız, antrenörümüz var. İlçemizde 7 yıldır Wushu şampiyonası düzenliyoruz ve bunu uluslararası boyuta taşımak istiyoruz. Afşin’in ve gençlerimizin adını tüm dünyaya duyurmak adına etkinlikler olacağını düşüyoruz. Afşin Belediyesi olarak sporun ve sporcuların her zaman yanındayız. Küçük imkânlar ile büyük başarılara imza atan sporcularımız var bunlar memleketimizin yetiştirdiği yegâne bireylerdir. Wushu ’da olsun, Güreşte olsun, amatör futbolda olsun ilçe olarak sesimizi duyurmak adına güzel ve başarılı çalışmalarımız devam edecek. Bizlerde her zaman gençlerimizin yanında olarak her türlü desteği imkânlarımız dâhilinde sağlamak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

İlçedeki gençlerin önemli dereceler elde ettiklerini vurgulayan Abdurrahman Akyüz, Afşin Belediye Başkanı Fatih Güven’e verdikleri destekten dolayı teşekkür etti.

Hediye taktimi ve hatıra fotoğraflarının çekilmesinden sonra Abdurrahman Akyüz ve beraberindeki heyet Başkanlık Makamından ayrıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co