Fatih Şekkeli İlkokulu, Oyun Alanına Kavuşacak 

Fatih Şekkeli İlkokulu, Oyun Alanına Kavuşacak 

Fatih Şekkeli İlkokulu öğrencileri, İlköğretim Haftası dolayısı ile 12 Şubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Gökşen’i makamında ziyaret ettiler. Ziyarette, okula oyun ve park alanı isteyen öğrencilere sevindirici haber anında geldi.

Okul Müdürü Mehmet Kabar ve Öğretmen Mehmet  Doba ile birlikte  öğrenciler Gökşen’e çiçek  sunarak şahıslarında eğitimin öncüleri olan tüm öğretmenlere teşekkür etmek amacıyla ziyareti yaptıklarını belirterek ve 12 Şubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Enver Gökşen ile öğrenciler bir süre sohbet etti.

Öğrencilere, geleceğin idarecilerin genç nesiller olduğunu belirten Gökşen, onların derslerine düzenli çalışması gerektiğini ve öğretmenlerine saygıda kusur etmemeleri gerektiğini belirterek şunları söyledi; “Okullarımız açıldı, sevgili öğrencilerimiz bu eğitim yılında büyük bir şevk ile öğretmenleriyle beraber, düzenli ve planlı çalışarak başarıdan başarıya koşacaklarına inanıyorum. Dünün küçükleri bu günün idarecileri olduk. Sizleri de yarının Cumhurbaşkanı olarak görüyoruz.

Kahramanmaraş ilimiz eğitime artık önem veriyor. Çünkü öğretmen, veli el ele veriyoruz, özel sektör yanımızda, sivil toplum yanımızda, inşallah bu başarılarımız devam edecek…” dedi.

Öğrenciler Gökşen’in elini öperken, okulları adına bazı isteklerde de bulundu. Bu isteklerden en anlamlısı şüphesiz, park ve oyun alanı talebiydi.

Gökşen öğrenciler bu talebi üzerine anında Belediye Başkanlığının ilgili birimleri ile telefonla görüşerek, park sözü aldı.

Bu arada öğrenciler, park ve oyun alanı müjdesi üzerine sevinçlerini gizleyemediler.

Ziyaretten ayrılırken, çocukları kapıya kadar gönderen, Gökşen park ve oyun alanının takipçisi olacağını belirterek, tüm öğretmenlere selamlarını iletmelerini istedi.

Okul Müdürü Mehmet Kabak ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co