Fatih Mehmet Erkoç

Fatih Mehmet Erkoç

Hayırlı olsun
Ak Partinin aldığı oy ortada: öyle veya böyle olsa bile Fatih Mehmet Erkoç 4 yıl süre ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı , bugün den biz hayırlı olsun diyoruz..
Ancak Kahramanmaraş İlçelerinde sıkıntı var…
Kahramanmaraş , Türkiye deki hiçbir büyük şehre benzemeyen bir il yüz ölçümü olarak Türkiye’in 11, Nüfus olarak 17. Büyük ili Kahramanmaraş ‘a büyükşehir belediye başkanı adayı olmak çok kolay bir iş değil..
Andırın, Göksun, Afşin, Elbistan, Ekinözü, Nurhak, Çağlayancerit, Pazarcık ve Türkoğlu ile yeni kurulan Dulkadiroğlu ve Onikişubat ilçeleri ve 910 mahalle hepsi Büyükşehir belediye başkanından hizmet bekliyor..
Bu benim söylediklerimi 11 yıldan beri ak parti ilçe ve il yönetiminde başkanlık görevinde bulunan Başkan Fatih Mehmet Erkoç bizden çok daha iyi biliyor..
Kahramanmaraş- Ekinözü yolu başkanın hayalinde olan ve yıllardır mücadelesini verdiği bir yol projesi idi yapmak kendisine nasip olacak..
Böylece Kahramanmaraş’a Ekinözü ilçemize günü birlik gidip gelmek çok kolay olacak Turizm canlanacak, İç Anadolu için yeni bir yol olacak..
İlçe Belediye Başkan adaylarını belirlemede Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’un rolü büyük olacak..
Andırın, Göksun, Afşin, Ekinözü, Nurhak, Çağlayancerit, Pazarcık riskli bölgeler burada Belediye Başkan adaylarını çok iyi belirlemek zorundalar..
Bu dönem belediye meclis üyeleri de çok iyi seçmemiz gerekiyor..
Bu sebeple Başkan adayımız Fatih Mehmet Erkoç’un işi zor , görevi her zaman kinden çok daha fazla zor.. Bu ilçelerde doğru adayı seçmek zorunda aksi halde seçim elden gider..
Türkiye de ak partinin oyu yüzde 55 altına düşmemeli, bir bunu düşünmek zorunda başkan ikincisi bir oy kim fazla alırsa o adayla yola devam etmeli ve doğru adayı seçmelidir..
Belediye Meclis üyeleri, Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri çok iyi seçilmesi gerekir, aksi halde arzu edilen hizmet yapılamaz..
Aday doğru olmazsa : CHP ve MHP bir bir aday üzerinde birleşerek tek parti olarak seçime girecekler ve Belediyeleri Ak partinin elinden almayı hesaplıyorlar..
Dün akşam duayen siyasilerle bir araya geldik, CHP ve MHP birleşmesi küçük ilçelerde ciddi mana da tehlike diyorlar.. Ak Parti adayını da yanlış seçmesi halinde İlçeleri kayıp etme tehlikesi kapıda görülüyor..
CHP ve MHP Küçük ilçelerde bir birini destekleyecek: Örnek Ekinözü de CHP MHP’ye oy verecek, Nurhak da ise MHP – CHP’ye oy verecek böylece bir ilçeyi CHP , diğerini MHP kazanmayı planlıyor, böylece, bu ilçelerimizde adayların, belediye meclis üyelerinin önemi bir kat daha artıyor..
Ak Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için müracaat eden adaylar vardı , etmeyenler vardı ama son sözü Başbakan Recep Tayyip Erdoğan söyledi ve yola İl başkanımız Fatih Mehmet Erkoç ile devam edeceğiz dedi.
Bizde Hayırlı olsun diyoruz.. Başkanımızın yanındayız.. yardımcısıyız, sağ koluyuz..
Erkoç’un üzerine büyük bir yük yüklendi, şimdi Başkanımız , oturmalı, gerekli istişareleri yaparak Belediye Başkanı adaylarını doğru kişilerden seçmelidir..
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç diye biliriz bugünden ama küçük ilçelerde yanlış aday ilçeleri kaptırmaya yol açar sonuç olarak da buda Büyükşehir Belediye Meclisini sıkıntıya sokar ki buna dikkat etmek gerekiyor..
Kahramanmaraş bizim şehremiz, hep beraber el ele vererek Kahramanmaraş’tan en yüksek oyu çıkarmak için çalışmamız gerekiyor..
Bizler Belediye Meclis üyesi adayı olarak, Başkan adaylarımız , başkan adayı olarak, Ak Parti il ve ilçe yönetimleri yönetim kurulu olarak çok çalışarak bu dönem Ak Partinin oyunu zirveye taşımalıyız..
Sakin düşünerek: doğru kararla yola devam etmemiz gerekiyor..
İyi günler..
27 Kasım 2013

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co