Fakıbaba Sabah Namazı da Bismillah dedi..

Fakıbaba Sabah Namazı da Bismillah dedi..

Fakıbaba Sabah Namazı da Bismillah dedi..

 

KAHRAMANMARAŞ/  Tarım Gıda ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Vakıbaba, Sabah namazını tarihi ulucamide kılarak, Canlı Hayvan Borsasının açılışı ile Kahramanmaraş ziyaretlerine ya Allah bismillah diyerek saat 06 30 da başladı.

Ak Parti Genel başkan yardımcısı ve parti sözcüsü Mahir Ünal, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri ile birlikte sabah Ulucamii de sabah namazı kılan Fakıbaba daha sonra tarihi katip hande sabah çayı içerek vatandaşlarla sohbet etti.

fakıbaba1

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan Canlı Hayvan Borsası açılışını da yapan Fakıbaba , buradan Akdo Dondurma Fabrikasına geçerek buranın açılışını yaptı ve sabah sabah güne dondurma yiyerek başladı.

Buradan ise Türkoğlu ilçesi Beyoğlu Mahlelisinde bulunan Tiğem arazisindeki pamuk tarlasını incelemek üzere buraya geçti.

Kahramanmaraş ziyareti çervesinde Tarım Personeli ile de toplantı yapacak olan Fakıbaba , öğleden sonra ise Kervan Dondurma Fabrikası açılışı, Dulkadiroğlu Belediye binası temel atma töreni, Onikişubat Belediyesi Bisiklet ve koşu yolu çalışı.. su sporları merkezini ziyareti ile devam edecek..

fakıbaba2

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co