Eylemin dozu kaçtı !

Eylemin dozu kaçtı !

PKK doğuda vatandaşın malını canını alıyor , sözde PKK protesto eden cahil insanımız ise batıda yakıp yıkıyor, peki aradaki fark ne ? ..

Eylemin dozu kaçtı: Kayseri ve Kırşehir de yol kesen BTÖ üyeleri, otobüslerin camını kırdı, araçları yaktı..Sabah elime gazeteleri aldım, Alanya da 11 iş yerini yakmışlar, yüzlerce araç camı kırılmış ve yakılmış.. Manavgat ‘ta 14 iş yeri yakılmış bir çok araç camı kırılmış..

Antalya, Ankara, Şereflikoçhisar, Malatya, Burdur, Adıyaman, Bolu, Tekirdağ, Çorlu, Muğla, da PKK’ya lanet  eylemi terör eylemine dönüşmesi çok acı !.. bizimkiler ne yapmaya çalışıyor ? ..

PKK bir yandan tehdit savuruyor, HDP eş başkanı olacak adam “Parti binamıza karşı eyleme karışanların anasını belleyeceğimi 20 yılda geçse hesap verecekler güvenlik kamera görüntüleri elimde ,” diyerek tehdit savuruyor..

Al bayrağını PKK lanetle diyerek sokaklara çıkanlar ise : BTÖ üyesi olarak yakıp yıkıyor ne olacak bu Türkiye’nin hali..? , diyen insanımız kara kara düşünmeye başladı..

Şehitlerimize sahip çıkalım, terörü kınayalım, dün binlerce vatandaşın askerlik şubesi önüne yığılarak askere gitmek istediğini söylediği gibi askere gitmek için askerlik şubelerine koşalım ama, Bayrak Terör Örgütü üyesi olup, insanımızın malına canına zarar vermeyelim..

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olan herkes bizim kardeşimiz, doğusu- batısı diye bölge ve ırk – mezhep ayrımı yapamayız.. biz din kardeşiyiz unutmayın !..

Kürt- Türk – Laz- Çerkez, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı kardeştir. Diğerleri kalleştir unutmayın kendinize gelin !..

PKK Lanet ol mitingi yapalım, konuşalım, bağıralım çağıralım ama vatandaşın malına canına kast etmeyelim!.. bu ülke içinde yaşayan olaylara karışmayan herkes bizim kardeşimiz bunu unutmayın..!

İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu :” 60 yaşındayım askere gitmeye hazırım,” diyor.. ve günün en anlamlı açıklaması.. bana göre bunun haberini yüz defa okuyunuz..

Bizde tepkimizi böyle ortaya koyalım.. Askerlik Şubeleri önüne gidelim gönüllü askerlik için dilekçe verelim.. posta yolu ile müracaat edelim , TSK arkasında millet olduğunu bilsin..

Özellikle 50 yaş üzerindeki insanımız, yaşasan yaşasan kaç yıl daha yaşayacaksın ki vatanın için şehit olursan sorgusuz sualsiz cennette gidersin, onun için herkesin gönüllü askerlik için askerlik şubesi önüne gitmesini arzu ediyorum..

İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu : gerçekten güzel bir mesaj verdi.. aynen katılıyorum, vatanımız için en iyi protesto askerlik şubeleri önüne giderek bir dilekçe vermek, hatta Genel Kurmay Başkanlığına posta ile göndermektir..

Türk Silahlı Kuvvetleri arkasında halkın olduğunu bilsin, bunun bildirmenin yolu da , gönüllü asker olmak istiyorum diyerek yazacağının iki satır dilekçe ile Askerlik Şubesine, veya Genel Kurmay Başkanlığına posta ile göndermekle olur..

PKK protesto eylemi eylem olmaktan çıktı.. Bayrak Terör Örgütüne dönüştü.. Bayrağımıza sahip çıkalım, vatanımıza sahip çıkalım ama eylem yapacağız diye vatandaşın malını canını yakmaya hakkımız yok.. aksi halde sizinde PKK ile bir farkınız kalmıyor..

Güneydoğu ‘ya çalışan otobüsler kontak kapatmış ? gazetelerde haberleri var, camları kırılmış araçları yakılmış hak mı bu? Nasıl bir iş bu ? yazık !..

Bir yanda Şehit Cenazesi acıları, bir yanda ise vatandaşın zarar görenlerin acıları, bu eylemleri yapanlara soruyorum: Bu şehitleri bunlar mı vurdu ? siz kimin namına çalışıyorsunuz ? BTÖ üyeliğinden vaz geçmediğimiz sürece bir yere varamayız..

Türkiye bizim : Başka bir Türkiye yok, bizim Suriyeli kardeşlerimiz gibi sığınacağımız bir yerde yok.. vatanımızın kıymetini bilelim.. tepkimizi yakıp yıkarak değil, vatanımıza sahip çıkarak gösterelim.. askerlik şubesine koşalım..

Bunun da yolu İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu gibi:” 60 yaşındayım askere gitmeye hazırım,” diyelim..

Kahramanmaraş ve Türkiye deki emeklilere sesleniyorum.. Askerlik şubelerine koşun, vatanımız için şehit olmaya hazırım deyiniz..

Bu cennet vatan için şehit olmaya ben hazırım..

Askere gitmek için gönüllü olun.. ben günülü hazırım..

Güneydoğu daki PKK temizleyim atalım.. 10 milyon gönüllü askerle girelim taş üstüne taş, baş üstüne baş bırakmayarak Güneydoğu terörden ebediyen temizleyelim..

Büyük Türk Milletinin gücünü bir kere daha gösterelim, ülkemiz de bu terör olaylarını bir daha gelmemek üzere sonlandıralım..

Bedensel engelli vatandaşımız: Askerlik şubesine dilekçe vererek beni askere alın Mehmetçiklerin botunu boyayım, çoraplarını yıkamak istiyorum,” diyor..

Bir kızımız ise : “ Beni de askere alın, çamaşırlarını yıkayım,” diyor ki bu da çok önemli PKK protesto da böyle olur !

Karar sizin ister ülkemizi yakın yıkın- isterseniz salip çıkın !..

İyi günler

Bu yazı için bir yorum yazın

“Eylemin dozu kaçtı !” için bir cevap

  1. cevdet alperen diyor ki:

    DEMOKRATİK OLARAK TEPKİMİZİ KOYALIM. YALNIZ YAKIP YIKMAK DOĞRU DEĞİL. DEVLETİMİZ GÜÇLÜDÜR. KİMSE KENDİSİNİ GÜVENLİK GÜÇLERİNİN YERİNE KOYMASIN. ZATEN GÜVENLİK GÜÇLERİMİZ HEPİMİZİN YAKINI AKRABASI ,TANIDIĞI. NİYE ONLARIN İŞİNİ ELLERİNDEN ALALIM. KİMSE DURUMDAN VAZİFE ÇIKARTMAMALI. ÇÜNKÜ AJANLAR CİRİT ATIYOR.

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co