Evden Hava Alanına, Hava Alanından Eve servis

Evden Hava Alanına, Hava Alanından Eve servis

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinden teşekkür alan hizmet !

“Evden Hava alanına, Hava Alanından Eve servis”

 

KAHRAMANMARAŞ- Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, uçakla yurt içi ve yurt dışına gidecek Kahramanmaraşlılara özel hizmet sunmaya başladı.

Uçak yolcuları:  4 saat öncesinde 0534 593 90 99 no’lu telefonu arayarak bilgi vermeleri halinde, evlerine en yakın noktadan alınarak havalimanına götürülüyor, hava limanına gelen vatandaşlarımız ise evlerine en yakın noktaya kadar götürülerek bırakılıyor..

Kahramankart projesi gibi ulaşım alanında gerçekleştirdiği önemli yatırımlarla Kahramanmaraşlılara daha güvenli ve konforlu bir ulaşım olanağı sağlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, şimdi de “Havaalanına Servis” hizmetini Kahramanmaraşlı yolcuların hizmetine sundu.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, havayolu ile yolculuk yapan vatandaşlar ı şehirde bulundukları adresten alıp havaalanına veya uçak yolculukları bittiğinde havaalanından alıp ev, otel veya gidecekleri yere ulaştırıyor.

Kahramanmaraşlılar tarafından yoğun ilgi gören uygulamada vatandaşlar, uçak kalkış saatinden en az 4 saat öncesinde 0534 593 90 99 no’lu telefonu arayarak bilgi vermeleri halinde, evlerine en yakın noktadan alınarak havalimanına götürülüyor, uçakla gelen yolcuları ise evlerine en yakın yürüme mesafesinde bırakılıyor..

Hava alanına gelen  ise havaalanından alınıp ev, otel veya gitmek istedikleri yerlere belediye otobüsleri ile taşınıyor.

Ulaşımda yenilikler devam edecek

Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç,  “Ulaşımda hava taşımacılığını kullanan vatandaşlarımızın zamanında ve güvenli olarak havaalanlarına ulaştırılması ve havaalanından konaklayacakları yerlere ulaştırılmaları için vatandaşlarımızdan gelen talepler doğrultusunda Büyükşehir Belediyesi olarak özel otobüs seferleri başlattık. Vatandaşlarımızın havayolu yolculuğunun konforu havaalanına giderken başlayacak ve uçaktan indikten sonrada sürecek. Hemşehrilerimizin hızlı, güvenilir ve rahat yolculuk yapabilmeleri için hizmetlerimiz devam edecek.” dedi.

Sadece 5 TL  Büyükşehir Belediyesi’nin vatandaşlara sağladığı özel havaalanı otobüs servis bedelinin sadece 5 TL ile ücretlendirildiği belirtildi.

Vatandaş’tan teşekkür

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç, bu hizmetinden dolayı vatandaşın teşekkürünü aldı..

hava1

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co