Et Tanzimden 3.5 milyonluk yatırım

Anasayfa Ekonomi 04 Nisan 2014
Et Tanzimden 3.5 milyonluk yatırım

Kahramanmaraş Et Tanzim Ltd Şti 2011 Yılında Memiş Şahinkanat, Fatih Döner ve Çetin Kazancı gibi müteşebbislerin birlikte kurdukları firma her geçen gün büyüyerek Kahramanmaraş Halkına Kaliteli ve Ucuz Et tahsis ediyor ve Akdeniz Bölgesine şubeleşiyor.

Kahramanmaraş Et Tanzim firması olarak, Kahramanmaraş’tan Akdeniz Bölgesine Et ve Balık Kurumu’nun sağlamayı hedeflemiş olduğu kalite standartları ve fiyat politikalarını aşarak yapmış olduğu 3,5 milyon TL çiftlik yatırımı sayesinde, bölge halkına Et Ve Balık Kurumu’nun vermiş olduğu fiyatların çok daha altında ve kalite standartlarından ödün vermeden hizmet veriyor.

Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran işletme hijyenik ortamda, tamamen müşteri memnuniyeti doğrultusunda uygun et fiyatlarıyla halkın ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Daha önce Kahramanmaraş’ta Et Balık Kurumu’nun çalışmalarına başlaması için ilgili yerlerle görüştüklerini ancak burada bir sonuç alamadıklarını dile getiren Fatih Döner halka bu kurumu aratmayacak kapasitede bir işletme ile hizmet vermek için bir araya geldiklerini söyledi. Kurdukları çiftlikte yetiştirdikleri büyük baş ve küçükbaş hayvanları belediye mezbahasında veteriner kontrollerinden geçtikten sonra kesime gönderdiklerini aktaran Döner, Kahramanmaraşlılara piyasadaki fiyatların altında istedikleri eti alma imkânı sunduklarını ifade etti.

Şu ana kadar yaptıkları ve bundan sonra hayata geçirmek istedikleri projelerle sadece Kahramanmaraş’ta değil Akdeniz Bölgesinde ilk sıralarda yer alma hedefi içinde olduklarını kaydeden Döner, ilerleyen günlerde şubeleşerek farklı çalışmalara imza atacaklarını belirtti

Et ve Balık Kurumu’nun vermiş olduğu taban 18, 5 TL ile tavan 22, 5 TL arasında satışa sunulan et fiyatlarına riayeten Kahramanmaraş Et Tanzim Firması olarak taban 13 TL ile tavan 18 TL arasında Kahramanmaraş ve ilçeleri başta olmak üzere Akdeniz Bölgesine bu imkânı sunuyoruz.

Şu anda birçok işletme ile ticari ilişkilerimiz mevcut bununla beraber düğün, cenaze gibi organizasyonlarda vatandaşların sıkıntı çekmeden ihtiyaçları olduğu kadar et ihtiyacını temin ediyoruz.

Bizde önemli olan müşteri memnuniyetidir, şarküterimizdeki kesmiş olduğumuz bütün hayvanlarımızı müşterimizin isteği üzerine ister lop et ister sırt, ister siyah et, ister yağlı hayvanın neresinden isterse oradan kesiyor ve gözünün önünde şeffaf bir şekilde istediği eti müşterimize takdim ediyoruz.

Kahramanmaraş Et Tanzim Firması olarak Kahramanmaraş Önsen Kasabasında kurmuş olduğumuz çiftliğimiz üç bin 500 metrekare kapalı alanı ve 50 dönüm açık alanımızda 250 büyük baş hayvan ile 150 küçükbaş hayvan mevcut.

Döner: Kahramanmaraş’ta bir çok et tanzim adı altında açılan firmalar var ismimizi kullanarak pirim yapmaya çalışanlar firmalar mevcut, müşterimiz burada isimlere dikkat etmelidir bizler Kahramanmaraş et tanzim firması olarak hizmet vermekteyiz. Dedi

Bu yazı için bir yorum yazın

“Et Tanzimden 3.5 milyonluk yatırım” için bir cevap

  1. ahmet diyor ki:

    helal olsun

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co