Eşarp Dünyası

Eşarp Dünyası

Kahramanmaraş’ta Tesettürlü Bayanların vaz geçilmezi Eşarp

Eşarp Dünyası

ONİKİŞUBAT/  Geçtiğimiz Günlerde yatılı bölge on iki şubat parkı civarında hizmete açılan Eşarp Dünyası Mağazası bayanların ilgi odağı oldu. İlgilerini üzerine çekmeye devam ediyor.

Modanın ve Şıklığın Tesettür giyimin tamamlayıcısı Olan EŞARP VE ŞAL, çeşitleri bir noktada buluştuğu adres Eşarp Dünyası her gecen gün Çeşitlilik ve farklı bir form kazanmaya devam ediyor. Eşarp Dünyası bayanların ve mutaassıp ailelerin ilk tercih yeri oldu. Eşarp Dünyası Mağaza sahibi, Furkan EREN yapmış olduğu açıklamada “Moda, şıklık, zarafet ve yenilik Alanda rakip tanımayan ve ürün yelpazemiz açısından da çok geniş bir kitleye hitap etmekteyiz. Bizleri tercih eden kitle tesettürlü bayanlar ve mutaassıp ailelerin, klasik giyiminde, günlük giyimlerinde, tercih noktası olduk. Modern tesettür modası resmi kıyafetlerde ve tesettür modası özel günler için hazırlanan kıyafetlerin tamamlayıcısı, zarafetin ve şıklığın simgesi olan Eşarp Dünyasına bekliyoruz.

eşap (2)

Mağazamızda sunmuş olduğumuz bol çeşit, uygun fiyat ve güvenilir alışverişten dolayı halkımızın teveccühlerinin farkındayız. Laikiyle hizmet ederek firmamıza gösterilen güvenin ilginin hakkını vermek için itinayla çalışıyoruz.

Koleksiyonlarımız (Eşarp-Şal-Yazma-Bone-Aksesuar) Seçkin ürünlerini en son trend ve neon modelleri tanıtan EŞARP DÜNYASI kadınlar için vazgeçilmez mekanlardan biri. Mağazamızda bulunan ürünlerimiz sürekli yenilenmektedir. Ürünlerimiz moda ekibimiz tarafından seçilerek müşterilerimizin tercihine sunulmaktadır. Mağazamıza halkımızdan tercihler ve yanı sıra şehirlerarası yolculuk yapan kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Mağazamız takip eden her BELİRLİ GÜNLERDE fırsat ve kampanya şenlikleri düzenlemektedir Eşarp dünyası mağazamız kurumsal kimlik, sosyal medya kanallarıyla dolaylı yoldan değil doğrudan ulaşabilirler. dedi

Göstermiş oldugunuz ilgi ve alakanızdan Dolayı tesekkür ederim Hayırlı Huzurlu Günler

Göstermiş oldugunuz ilgi ve alakanızdan Dolayı tesekkür ederim Hayırlı Huzurlu Günler

Furkan Eren

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co