Eroğlu; “Kahramanmaraşlı ne istiyorsa veriyoruz”

Eroğlu; “Kahramanmaraşlı ne istiyorsa veriyoruz”

Orman ve Su İşleri Bakın Veysel Eroğlu

“Kahramanmaraşlı ne istiyorsa veriyoruz!”

 

KAHRAMANMARAŞ/ Orman ve Su işleri Bakanı Veysel Eroğlu Kahramanmaraş’a hızlı bir ziyaret yaparak, Valilik, Belediye, parti ziyareti toplu açılış ve temel atma töreni yaparak Kahramanmaraş’tan ayrılırken,” Kahramanmaraş belediye başkanlarımız, milletvekillerimiz bize geldiklerinde ne istiyorlarsa onu veriyoruz,” dedi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu toplu açılış ve ziyaretler için geldiği Kahramanmaraş’ta ilk işi olarak Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan’ı ziyaret ederek Kahramanmaraş ile ilgili bilgiler aldı..

Bakan Veysel Eroğlu , milletvekilleri ile birlikde daha sonra Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesine gelişinde Bakan Eroğlu’nu Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile Büyükşehir Belediye Meclis üyeleri karşıladı.

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Bakan Eroğlu’na Büyükşehir Belediyesi olarak yaptıkları hizmetleri anlatarak, projeler hakkında bilgiler verdi.

bsbziyaret-5

Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan ve AK Parti Kahramanmaraş Milletvekillerinin de katıldığı ziyarette Bakan Eroğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Ziyaretin anısına Büyükşehir Belediye Başkanı Erkoç, Bakan Eroğlu’na üzerinde ‘Prof. Dr. Veysel Eroğlu T.C. Orman ve Su İşleri Bakanı’ yazılı Maraş işi ceviz oyma cemakan hediye ederek teşekkür etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co