Erkoç’un muhtarlarla yaptığı toplantıya Veysi Kaynak’ta katıldı

 Erkoç’un muhtarlarla yaptığı toplantıya Veysi Kaynak’ta katıldı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, muhtarlar toplantısın Ak Parti Milletvekili adayı Veysi Kaynak’ da katıldı.

Kervanhan’da düzenlenen kahvaltıda muhtarlarla bir araya gelen Başkan Erkoç, şehrin her noktasına hizmetin gittiğini söyledi.

kaynak1

Muhtarlara hitaben bir konuşma yapan Başkan Erkoç: “Hepinizin bildiği gibi büyükşehirle birlikte bütün şehir olduk. İl Özel idaresinin büyükşehir belediyesine devredilmensin ardından hizmetler yürütülmesi daha da çabuklaştı. Şu anda şehrimizin her noktasına hizmet gidiyor. Hizmetler nasıl gidiyor? Hem büyükşehir belediyesi tarafından hem de ilçe belediyemiz tarafından hizmetler devam ediyor. Su, kanalizasyon, yağmurlama hattı gibi alt yapı çalışmalarında da hizmetler KASKİ Genel Müdürlüğümüz tarafından yürütülüyor.

Bugün burada sizlerle bir araya gelmemizin sebebi mahallenizde yaşadığınız sıkıntıları sorunları birinci ağızdan dinlemek ve bu sorunların çözümü konusunda fikir alışverişinde bulunmak. Davetimize icabet eden bütün muhtarlarımıza teşekkür ediyorum. Bu arada siz muhtarlarımıza daha iyi hizmet verebilmek adına Büyükşehir Belediyemizin bünyesinde Muhtarlık Daire Başkanlığı kurulacak” dedi.

Başkan Erkoç aynı zamanda büyükşehir belediyesi olarak yaptıkları çalışmalara da kısa kısa değinerek muhtarlara bilgi verdi.

Başkan Erkoç’un konuşmasının ardından muhtarlar söz alarak mahalleleri ile ilgili eksikleri dile getirdiler.

Başkan Erkoç’un Dulkadiroğlu İlçesi mahalle muhtarlarıyla yaptığı toplantıya AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Av. Veysi Kaynak, Genel Sekreter İbrahim Ulaş, Genel Sekreter Yardımcısı Murat Demir, Hüseyin Ağır, Ziver Çetinkaya, KASKİ Genel Müdürü Mustafa Altunok ile Genel Müdür yardımcıları, daire başkanları ve muhtarlar katıldı.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co