Erkoç’tan asansörlü üstgeçitte inceleme

Erkoç’tan asansörlü üstgeçitte inceleme

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Çamlık Mahallesi ziyaretinde asansörlü üst geçitte de incelemelerde bulundu.

Çamlık Mahallesi’ne giderek orada bulunan mahalle sakinleri ve esnaflarla sohbet ederek çay içen Başkan Erkoç, Büyükşehir Belediyesi tarafından geçen yıl yapılan asansörlü üst geçitte de incelemelerde bulundu.

erkoçköprü (7)

Mevcut Kuzey Çevre Yolu üzerinde bulunan üst geçitte incelemelerde bulunmasının ardından bir açıklama yapan Başkan Erkoç: “Bu üst geçidimizi öncelikle engelli ve yaşlılarımızı düşünerek yaptık. Burası Kuzey Çevre Yolu olduğu için yoğun bir trafik akışı var. Vatandaşlarımız karşıdan karşıya geçerken zorluk yaşamasınlar diye bu üst geçidi yaptık. Bu üst geçidin bir farkı ise asansörlü ve rampalı olması. Yolun karşısına geçecek olan engelli kardeşlerimiz veya yaşlılarımız merdiven kullanmak yerine asansörü kullanarak üst geçide çıkıyorlar ve karşı tarafa ulaşıyorlar. Kahramanmaraş Halkımıza hizmetin en iyisini sunabilmek adına gece gündüz demeden Kahramanmaraş için çalışmalarımız devam ediyor” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co