Erkoç’tan Afrin Gazilerine ziyaret

Erkoç’tan Afrin Gazilerine ziyaret

 Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Afrin’den dönen gazilerimizi evlerinde ziyaret etti.

Afrin’de devam eden Zeytin Dalı Harekâtı’ndan gazi olarak dönen Uzm. Çvş. Muammer Gürocak ve Uzm. Çvş. İsrafil Gül’ü evlerinde ayrı ayrı ziyaret eden Başkan Erkoç kahraman gazilerimize acil şifalar diledi.

Gazi Muammer Gürocak’ın babası Menderes Gürocak ziyarette yaptığı konuşmada: “Oğlum  Zeytindalı harekatında dördüncü gününde gazi oldu. Gurur duyuyorum. Dört tane oğlum var. Dördünü de gönderirim ben de dahil gitmek üzere. Küçük oğlum Ali Gürocak’ı da akşam Manisa’ya oğlumun yerine gönderdim. İnşallah o da görevini tamamlayacak. Uzmanlığa katılacak. Tabii ki de devletimizin yardımı ile. O da uzman olacak ve ordumuza hizmet edecek. Devletimize hizmet edecek ve bayrağımızı koruyacak” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ziyaret sonrası yaptığı açıklamada: “Bu millet yenilmez, bu ruh, bu duygu milletin en büyük gücü Allah’a hamdolsun. Gazimize Allah’tan acil şifalar diliyorum. Gazilerimiz, Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşı’nda, Yemen’deki gazilerimiz gibi çok kutsal bir görev yapmaktalar. Ülkemizin huzuru için, Aziz vatanımız için bizim medeniyetimiz için gerçekten bu operasyon çok önemli. Bu kardeşlerimizde bizim için, ülkemiz için Ayyıldızlı albayrağımız için canlarını ortaya koyarak mücadele ettiler gazi oldular. Allah’tan acil şifalar diliyoruz ve kendileri ile Kahramanmaraşlılar olarak gurur duyuyoruz. İşte Kahramanmaraş’ın ruhu bu. Sütçü İmam ruhu, 12 Şubat ruhu bu ruh. Allah’ın izni ile bu ruh bu milleti yenilmez yapan en büyük etkendir, en büyük güçtür” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co