Erkoç’a hayırlı olsun ziyareti

Erkoç’a hayırlı olsun ziyareti

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti yönetim ve üyeleri den

Erkoç’a hayırlı olsun ziyareti !

gaze (2)

KAHRAMANMARAŞ- Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti yönetim kurulu ve üyelerinden oluşan bşr gurup gazeteci Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye başkanı  Fatih mehmet Erkoç’u makanında ziyaret ederek hayırlı olsun,” dediler.

Kahramanmaraş Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kemal Sayın , Genel Sekreter Akif Arslan, Başkan Vekili Ali Eskalen,  Başkan yardımcıları,  Cüneyt Beyit,  Mesut Tuğrul,  Mali Sekreter Bekir Doğan, , Yönetim kurulu üyeleri, Kerem Kürşat Akçakale, Devrim Başer, Niyazi Kara, Alper Gültepe, Fatma Ulusan, Mehmet Fiskeci ve genç kuşak gazeteci üyelerin yer aldığı heyet Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Allah var aklımızda yoktu, aday adayı olmamıştık, görev bize verilince Kılavuzlu da yapılan karşılama törenini asla unutamam diyen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç: “Bizi karşılamak üzere Kılavuzluya gelenlere, Belediye başkanı seçildikten sonra makamınıza gelenlere gönülden teşekkür ediyorum..

Çalışma dönemi başlıyor

Hayırlı olsun ziyaretlerini bundan böyle haftada bir gün halk gününde kabul edeceğim diyen Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç: “ 64 Belde, 1171 köy – mahalle ilçelerimizin ana caddeleri bizden hizmet bekliyor, genel sekreterimizin atanması ile çalışmaya başlayacağız duracak zamanımız yoktur,” dedi.

Elbistan yolu açılacak !

550 bin nüfus Elbistan, Afşin, Ekinözü, Nurhak, Göksun ve bölgede yaşamakta olduğunu bu ilçelere giderken başımız dönüyor diyen Erkoç: “ Kahramanmaraş Ekinözü yolu tunellerle kestirmeden açılacak ve 90 km. yol ile Kahramanmaraş ekonomisi hayat bulacaktır.. çünkü burada 550 bin üfus yaşıyor ve bunların ticareti Malatya ve Kayseri ile biz bunun Kahramanmaraş’a bağlayacağız,” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, gazetecilere teşekkür ederek, topluca hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co