Erkoç: “Şehrimizin dört bir yanına otopark yapacağız”

Erkoç: “Şehrimizin dört bir yanına otopark yapacağız”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, yapımı devam eden Milli İrade Meydanı’nda incelemelerde bulundu.

Kahramanmaraş’ta ulaşımın en önemli sorunlarından birisinin otopark olduğuna dikkat çeken Başkan Erkoç: “Kahramanmaraş’ımıza yeni bir meydan kazandırıyoruz. Kahramanmaraş’ın daha rahat nefes alabilmesi, ulaşımının daha iyi hale gelebilmesi için bu meydanlara, bu otoparklara ihtiyaç var. Otopark ihtiyacımız aşırı o sebeple iki tane büyük otopark inşaatımız hızla devam ediyor. İkisi de aynı sürede yaklaşık iki ay sonra hizmete girecek inşallah. Gelecek yılda yenilerinin temelini atacağız. Ulaşımın en önemli sorunlarından bir tanesi otopark… Şehrimizin dört bir yanına otoparklar yapmaya devam edeceğiz.

Kahramanmaraş’ımızı daha nezih daha yaşanabilir daha güzel bir şehir haline getirmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Vatandaşlarımıza, Kahramanmaraşlı hemşehrilerimize bize gösterdikleri teveccüh ve destekten dolayı da teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co