Erkoç, “Rabbim Şühedamızı Cennetinde ağırlasın”

Erkoç, “Rabbim Şühedamızı Cennetinde ağırlasın”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Adıyaman’da şehit olan hemşehrimiz Mücahit Şimşek için bir taziye mesajı yayınladı.

Başkan Erkoç mesajında: “Adıyaman’da bölücü terör örgütü mensuplarınca yapılan hain ve kalleş saldırıda, J. Ulş. Er Mücahit Şimşek kardeşimiz Şehit olmuştur.
Şehidimize Allah’tan rahmet Ailesine ve Aziz Milletimize baş sağlığı ve sabrı cemil niyaz ediyorum. Rabbim, hemşehrimiz J. Ulş. Er Mücahit Şimşek’i ve tüm şühedamızı cennetinde ağırlasın.

Bir kez daha görülmektedir ki bu menfur saldırıların tek hedefi, ülkemizin birlik, beraberlik ve kardeşliğine darbe vurmaktır. İnsanın en temel hakkı olan yaşama hakkını hedef alan bu tür saldırı ve eylemleri şiddetle kınıyor ve lanetliyorum.

İçinde bulunduğumuz rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan ayının hürmetine ülkemize ve İslam Alemi’ne karşı yapılan saldırıların bir son bulmasını, Mübarek Ramazan Ayının maneviyatının tüm dünyayı kaplamasını temenni ediyorum” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co