Erkoç; “ Gazeteciler zor şartlar altında görevini yerine getiriyor”

Erkoç; “ Gazeteciler zor şartlar altında görevini yerine getiriyor”

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, 10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetecilerle bir araya geldi.

_STC1325

10 Ocak çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir akşam yemeğinde gazetecilerle bir araya gelen Fatih Mehmet Erkoç; “Gazeteciler zor şartlar altında, sorumlu gazetecilik anlayışı ile görevlerini yürütüyorlar. Çalışan Gazeteciler  Gününüz kutlu olsun” dedi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle il genelinde görev yapan gazetecilerle yemekte bir araya geldi.

_STC1377

Düzenlenen akşam yemeğinde il merkezi ile ilçelerde görev yapan gazete sahipleri, ulusal haber ajansı temsilcileri, muhabirler ile bir araya gelen Başkan Erkoç gazetecilerin günlerini tebrik etti. Yemekte gazetecilere hitaben bir konuşma yapan Başkan Erkoç “Kamuoyuna haber ve bilgi akışını sağlamak için, gece gündüz demeden görevini sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde zor şartlar altında başarıyla yerine getirmeye çalışan tüm basın mensuplarımızın ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyor, sağlık ve mutluluk temenni ediyorum” dedi.

Toplantıya Gazetecilerin yanı sıra Ak Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir, Kahramanmaraş Baro Başkanı Vahit Bağcı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahim Ulaş, Genel Sekreter Yardımcısı Züver Çetinkaya ve Baro eski Başkanı ve Onikişubat Belediyesi Meclis Üyesi İsmail Kahveci’nın da katıldığı akşam yemeğinde keyifli sohbetler yaşandı. Gazeteciler sohbet ortamında yaşadıkları sorunları Başkan Erkoç’a aktardılar ve Başkan Erkoç ise Sorunların çözümü için ilgili birimlere talimat vereceğini söyledi. Mesleğinde 58.yılını dolduran Elbistan’ın Sesi gazetesi sahibi Mehmet Göçer’le kısa bir sohbet gerçekleştiren Başkan Erkoç, basın mensuplarıyla toplu hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co