Erkoç Esnaf Oda Başkanlarıyla bir araya geldi

Erkoç Esnaf Oda Başkanlarıyla bir araya geldi

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Yerel Buluşmalar İstişareler Toplantısı’nda bu sefer de esnaf oda başkanlarıyla bir araya geldi.

Çınarkasrı Tesisleri’nde AK parti İl Başkanı Ahmet Özdemir, Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Kuybu ile esnaf odalarıyla bir araya gelen Başkan Erkoç, burada belediye hizmetlerine değindi.

Büyükşehir Belediyesinin hizmetlerini sunum eşliğinde anlatan Başkan Erkoç, Kahramanmaraş’ı daha yaşanılabilir bir hale getirmek için gayret ettiklerini söyledi.

Slayt sunumunun ardından bir konuşma yapan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, ülkemizin çok önemli bir süreçten geçtiğini ve her zamankinden daha çok birlik ve beraberliğe ihtiyaç olduğunu söyledi.

Hafta sonu Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı şehrimizde ağırlayacaklarını ifade eden Başkan Erkoç, Kahramanmaraş’tan bütün dünyaya mesaj vermek için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı coşkulu bir şekilde karşılamak için tüm Kahramanmaraş halkını davet etti.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co