Erkoç: “Engellileri üretime katacağız”

Erkoç: “Engellileri üretime katacağız”

Kahramanmaraş Büyükşehir belediye başkanı Fatih Mehmet Erkoç:” Önemli olan toplumun içinde yer almaktır, engellilerimizin hayatını kolaylaştırmak için her türlü tedbiri alarak üretime onları’da orta edeceğiz,” dedi.

Her yıl 10-16 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen Engelliler Haftası münasebetiyle ilimizde hizmet veren engelli kuruluşları Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u ziyaret ettiler.

Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette ilimizde eğitim hizmeti veren engelli kuruluşların temsilcileri ve öğrencilerinden oluşan bir heyet Büyükşehir Belediye Başkanı Ertkoç’u ziyaret ederek çiçek takdim ettiler.

erkocengel (7)

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, engelliler haftası münasebetiyle öğrencilerin haftasını kutlayarak teşekkür etti.

Engelli kardeşlerimizin şehir de dolaşması için her türlü imkanı vereceklerini ifade eden Erkoç: “ Bedensel engelli olup da ben çalışırım diyen tüm kardeşlerimize üretime katılmaları için elimizden gelen desteği vereceğiz,” dedi.

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co