Erkoç: “Ekinözü’ne söz verdik yapıyoruz”

Erkoç: “Ekinözü’ne söz verdik yapıyoruz”

Kahramanmaraş’ın İçme Turizm Merkezi Ekinözü ilçesine Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi olarak büyük bir piknik alanı ve park yapımına başlandı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Ekinözü ilçesinde Mesire alanında incelemelerde bulunarak gazetemizin sorularını cevapladı, Fatih Mehmet Erkoç: “Söz verdik Ekinözü ilçemize çağdaş bir park ve mesire alanı yapıyoruz” dedi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından Ekinözü’ne yapılmakta olan mesire alanında incelemelerde bulunan Başkan Fatih Mehmet Erkoç, Büyükşehir Belediyesi olarak ilçe belediyeleri ile koordineli çalışarak hizmetin en iyisini sunmaya gayret ettiklerini” söyledi.

Başkan Erkoç: “Ekinözü Yukarı İçmeler Mesire Alanımızı 22 bin metrekarelik bir alanda yapıyoruz. İhalesi tamamlandı ve inşaat çalışmaları tamamlandı. Ekinözü Yukarı İçmeler Mesire Alanımızda restoran, wc, gölet, futbol sahası, basketbol sahası, 2 adet çocuk oyun alanı, kamelya, piknik masaları, banklar, yeşil alanlar yapılacak ve içinden geçen tahliye kanalı düzenlenecek” dedi.

Ekinözü’nde içmeler bölgesini de gezen Başkan Erkoç, burada esnaflarla ve vatandaşlarla görüşerek fikir alışverişinde bulundu.

Bölgenin şifa kaynağı Ekinözü ilçesi için ne yapılsa az olduğunu ifade eden başkan Erkoç:” Buraya bölgeden insanlarımız geliyor burası şehrimizin dışa açılan penceresi en iyi şekilde hizmet sunmak zorundayız,” diye konuştu.

ekin (12)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co