Erkoç; “Cumhurbaşkanımız Cuma Günü Kahramanmaraş’ta olacak”

Erkoç; “Cumhurbaşkanımız Cuma Günü Kahramanmaraş’ta olacak”

Erkoç; “Cumhurbaşkanımız Cuma Günü Kahramanmaraş’ta olacak”
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı  Fatih Mehmet Erkoç bu akşam saat:18. 10 ‘da düzenlediği basın açıklaması yaptı. Erkoç yaptığı açıklamasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cuma Günü Saat 14. 00’de Kahramanmaraş Müftülük Meydanında Halka hitap edeceğini söyledi.

erkoç1
Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Kahramanmaraş Milletvekilleri Celalettin Güvenç, İmran Kılıç, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Kahveci, Ak Parti Kahramanmaraş eski Milletvekili Fatih Arıkan, Ak Parti İl Başkanı Ahmet Özdemir, Onikişubat ilçe Başkanı Fırat Görgel, Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Ömer oruç Bilal Depgici ile birlikte basın açıklaması yaptı.

erkoç
Erkoç burada yaptığı açıklamada Şunları Belirtti; “Sayın Cumhurbaşkanımız bazı açılışlar yapmak, Yeni Anayasa Paketi ile ilgili görüşlerini Kahramanmaraş Halkı ile paylaşmak için Cuma Günü Saat: 14.00’de Kahramanmaraş olacak. Kahramanmaraş Müftülük Meydanı’n da halkımıza seslenecek. Yeni Anayasa’nın Türkiye’yi daha güçlü ilke yapacağını anlatacak. Ben Bu şehrin Belediye Başkanı olarak Partili partisiz 1 milyon 113 bine yakan vatandaşımızı Kahramanmaraş Müftülük Meydanı’na davet ediyorum. Çünkü bu Türkiye’nin geleceği ile ilgili. Partiler üstü bir durum söz konusu. Herkesi Müftülük Meydanına bekliyoruz. Halkımızın Müftülük meydanına taşınması konusunda gerekenler yapılacak. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımızı en güzel şekilde Kahramanmaraş’a yakışır bir şekilde ağırlayalım” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co