Erkoç, “Büyük Projelerimiz var”

Erkoç, “Büyük Projelerimiz var”

Önceki gün akşam Pınarbaşı Çamlıca da Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, basın mensuplarıyla iftar yemeğinde bir araya geldi, Sohbet toplantısında, “Büyük Projelerimiz var” dedi.

Büyükşehir Belediyesi Çamlıca Sosyal Tesisleri’nde basın mensupları ve gazete çalışanları  ile iftar yemeğinde bir araya gelen Başkan Fatih Mehmet Erkoç, davetlilerine icabetlerinden dolayı basın mensuplarına teşekkür etti.

İftar yemeği sonrasında kısa bir konuşma yapan Başkan Erkoç: “Bu mübarek Ramazan gününde iftar davetimize icabet ederek bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu mübarek Ramazan Ayının şehrimize, ülkemize ve Yüce İslam Alemine hayırlar getirmesi temennisiyle Ramazan-ı Şerif’inizi tebrik ediyorum” dedi.

erkociftar (3)

Başkan Erkoç, iftar yemeğinin ardından masaları tek tek masaları dolaşarak gazetecilerle sohbet etti.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin büyük projenin hazırladığını kimini ihale yapıldığını kimilerinin ihale aşamasına geldiğini ,” Belediyemiz imkanları ölçüsünde büyük projelere imza atıyoruz, Ağcalı yolunu ihale ettik, yakında arıtma tesisine başlayacağız, Kılavuzlu projesi devam ediyor” dedi.

erkociftar (4)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co