Erdoğanyılmaz Rüzgarı

Erdoğanyılmaz Rüzgarı

Köy Garajlarında Erdoğanyılmaz Rüzgarı

 

KAHRAMANMARAŞ/ Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı Serdar Erdoğanyılmaz , önceki gün köy garajlarında ki esnafları ziyaret ederek esnafla oturup çay içti, vatandaşın derdini dinledi.

16 yıl köy hizmetlerinde müdür olarak çalışan bu sebeple köylüler tarafından iyi tanınan Avukat- inşaat Mühendisi eski müdür Serdar Erdoğanyılmaz, Köy Garajlarında girdiği her yerde sevgi gösterisi ile karşılandı.

SONY DSC

Yıldız Teknik Üniversitesini bitirdikten sonra : bir yandan mühendislik bir yandan ise hukuk fakültesini devam ederek hukuk fakültesinide başarı ile bitirdiğini , Köy hizmetlerinde şef, müdür yardımcısı , Müdür olarak Kahramanmaraş ve köylerine hizmet verdiğini uzun uzun anlatan Serdar Erdoğanyılmaz:” Partim bize yetki verise sizlerde desteklerinizle milletvekili olursam bugünden sonra memleketime vekil olarak hizmet edeceğim.. Bir teknik üniversiteli olarak bizimde söyleyeceğimiz, sözümüz var,” dedi.

Serdar Erdoğanyılmaz: köy den gelen vatandaşlarla da sohbet ettikten sonra toplu resimler çektirerek Köy garajı ziyaretini tamamladı.

SONY DSC

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co