Erdoğanyılmaz, “Mesele bir Simit’i paylaşmaktır”

Erdoğanyılmaz, “Mesele bir Simit’i paylaşmaktır”

Kahramanmaraş Gazetesi bürosuna bir nezaket ziyaretinde bulunan Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı Serdar Erdoğanyılmaz, “Simit çayımızla sohbeti koyulaştıralım” dedi.

İnşaat Mühendisi, Hukukçu, Kamu yöneticisi, İş Adamı Serdar Erdoğanyılmaz, bir poşet simit ile büromuza gelerek sabah çayını Kahramanmaraş Gazetesi çalışanları ile içti.

Köy hizmetlerinde yıllarca Mühendislik, Avukatlık yapan, inşaat mühendisi, av. Serdar Erdoğanyılmaz, iş adamı olarak Ak partiden milletvekili aday adayı oldu.

Kahramanmaraş Gazetesine gelen gazete çalışanları ile simit çayını paylaşan Serdar Erdoğanyılmaz, Yazı İşleri Müdürü Bekir Doğan, Genel Koordinatör Niyazi Kara ve gazete çalışanları ile bir süre sohbet etti.

Çay – Simit ile sabah sohbeti koyulaştıran Serdar Erdoğanyılmaz, “Ben Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Projelerini seviyorum, Çünkü tüm projelerin altında benim gibi bir teknik Üniversite mezunun imzası var.

Ben İstanbul Teknik Üniversitesini bitirdim. İnşaat Mühendisi oldum, Yemedim içmedim, İstanbul Hukuk Üniversitesini bitirerek Avukat oldum, Kahramanmaraş’ta kendi inşaat şirketimi kurarak bugüne kadar, yollar, köprüler, okular inşa ettim, hukukçu kimliğimden kopmamak için dava takibi de yaptım.

Kahramanmaraşlıyım, Kahramanmaraş sevdalısıyım, aşkım benim bu şehir, aşkım benim bu şehrin güzel insanları, Kahramanmaraş aşığı olarak çok sevdiğim Ak partiden Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı oldum, olursam şehrime hizmet ederim, olmaz isem, iş adamı olarak işimize bakar Kahramanmaraş’a bir iş adamı olarak hizmette devam ederim.

SONY DSC

Bizde gurur, kibir olmaz, işte bugün sizinle simit çay ile kahvaltı yaptığım gibi, inşaat da şantiyede oturur işçilerle karavanaya kaşık sallarım.

Serdar Erdoğanyılmaz: Ben değişemem buyum, Kahramanmaraşlıyım, bu şehrin çocuğuyum. Her şeyim burada” dedi.

Ali Eskalen, Bekir Doğan, Niyazi Kara ve Kahramanmaraş Gazetesi ile www.kahramanmarasgazetesi.com.tr internet haber sitesi çalışanlarını da dinleyen Erdoğanyılmaz, “Ben mütevazıyim, iki de bir öne atlamam, inşaatçı, hukukçu olarak yıllarca memur olarak bu şehre ve Türkiye’ye hizmet verdim, yetti mi yetmedi. Yıllardır da özel sektör temsilcisi olarak şehrimize hizmetler veriyorum, Nasip Allah diler vekil adayı olursam çok farklı bir Serdar Erdoğanyılmaz göreceksiniz” diye konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co