Erdoğan güven tazeledi

Erdoğan güven tazeledi

Kısa adı KÖK-DER-BİR olan Kahramanmaraş Özel Öğretim Kurumları Derneği İlk olağan kongresini geçtiğimiz Cumartesi günü dernek merkezinde yaparak Başkan Fatih Mehmet Erdoğan güven tazeledi.

Dernek üyelerinin tamamının katıldığı kongrede Divan Başkanlığına Cevdet Alperen, Divan Üyeliklerine ise Mücahit Aslan ve İbrahim Gülsu seçildiler.

Başkanlık görevine üyelerin tamamının oyunu alarak Mehmet Fatih Erdoğan yeniden seçildi. Yapılan seçim sonrasında dernek organlarına şu isimler seçildi;

Mehmet Fatih Erdoğan: Dernek Başkanı,

İbrahim Gülsu:  Baykan Yardımcısı,

Mehmet Ceyhan: Genel Sekreter,

Mehmet Sait Yılmaz: Muhasip,

Muhammet Kasap: Asil Üye,

Şehmuz Kahraman: Yedek Üye,

İbrahim Kara: Yedek Üye,

Zafer Başa: Yedek Üye,

Ayhan Peltek Yedek Üye,

Mehmet Gül: Yedek Üye,

İbrahim Parlak: Disiplin Kurulu Başkanı,

Mehmet Avcı: Disiplin Kurulu Asil Üye,

İbrahim Yanar: Disiplin Kurulu Asil Üye,

Fatih Şahin: Disiplin Kurulu Yedek Üye,

Bülent Karakurt: Disiplin Kurulu Yedek Üye,

İsmail Orçan: Disiplin Kurulu Yedek Üye.

Üyelerin tamamının oyunu alarak Kahramanmaraş Özel Öğretim Kurumları Derneğine yeniden başkan seçilen Mehmet Fatih Erdoğan; “Saygıdeğer arkadaşlarım, sektörümüzün yaşadığı zorlukları biliyorum. Bu zorlukları el ele vererek aşabileceğimizi de biliyorum. Bina standartlarının yüksekliği, mevzuatlardan kaynaklanan olumsuzluklar zaman içerisinde aşılır diye umut ediyorum. Derneğimizin amacı, üye kuruluşlarımızın çalışanlarına mesleki eğitim sağlamak, bu kurumları yasalara ve mevzuatlara uygun hale getirmek, Kahramanmaraş’ta özel öğretim kurumlarına devam eden öğrencilerin akademik başarılarını yükseltmek. Bu amaçları gerçekleştirmek için kurulan derneğimizin sizlerin istek ve gayretleriyle çok başarılı olacağına olan inancım tamdır. Cenab-ı Mevla yüzümüzü kara çıkartmasın” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co