Erdoğan; “Edeler her zaman yanımızda oldu”

Erdoğan; “Edeler her zaman yanımızda oldu”

   Ak Parti Kahramanmaraş 6.Oloğan Kongresine katılmak üzere Kahramanmaraş’a gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kalabalık topluluğu selamlayarak; “Edeler Diyarının saygı değer güzel insanları, bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. Edeler bizim her zaman yanımızda oldu” dedi.

  Erdoğan konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “Edeler diyarının saygı değer güzel insanları. Sevgili kardeşlerim bugün partimizin 6. Olağan Kongresi için Kahramanmaraş’tayız. Maşallah şu muhabbeti selamlamadan salona giremezdik. Siz değerli kardeşlerimi özellikle bu yola çıktığımızdan bu güne, bizi hiçbir zaman yalnız bırakmadınız. Edeler her zaman bizim yanımızda oldu. Ve Sizlerle güç olduk ve bu gücümüzü tüm Türkiye’ye yaydık. Uzun ince bir yoldayız, gidiyoruz gündüz gece ve 16 yıldır gündüz gece sizinle yürüyoruz. Sizin bu heyecanınız, bu coşkunuz bizim heyecanımız oldu. Bizim coşkumuz oldunuz” dedi.

  Reis bizi Afrin’e götür diyerek seslenen vatandaşlara; “İnşallah öyle bir an olduğunda önce şahsım ve hadi beraber gidiyoruz dediğimiz anda beraber gideceğiz” dedi.

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dışarı kalabalığa selamladıktan sonra kongre alanına doğru 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co