Engelli çocukların büyük başarısı

Engelli çocukların büyük başarısı

Engelliler haftası münasebetiyle Atatürk Meydanında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ve Milli Eğitim Müdürlüğü katkılarıyla düzenlenen sergiye Gelişen Özgür Çocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’de katıldı.

Gelişen Özgür Çocuk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Nimet Coşkun, “Engelliler haftası dolayısıyla sergi düzenlendi. Bizde Bu sergiye katıldık.

Gelişen Özgür Çocukları (5)

Sergi de yapılanlar bizim çocukların yaptığı ürünlerdir. Çocuklarımızın yapmış olduğu ürünleri sergiledik. Halk arasında farkındalık yaratmaya çalıştık. Bu haftanın engelliler haftası olduğunu bilsin istedik. Çocuklarımıza fırsat verilirse neler başarabilecekleri görmelerini istedik. Bu kapsamda çocuklarımız kendi becerilerini sergileyerek çok güzel işlere imza attılar. Bunu yaparken büyük keyif aldılar. Kendilerinin neler yapabileceğini anladılar. Yapmış oldukları çalışmaları sergilemeleri ve bunu herkesin görmesi onları ve bizi gururlandırdı. Eğitim gerçekten çok önemli. Biz çocuklarımızı en iyi şekilde hayata hazırlamaya çalışıyoruz. Birbirleri arasında çok güzel bir arkadaşlıkları var. Yapmış oldukları çalışmalardan hem bizler, hem kendileri, hem aileleri, hem de devlet büyüklerimiz çok memnunluk duyuyor. Bizler bu çocuklarımız için her zaman en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Yeni yeni çalışmalar yaparak hayata hazırlamaya çalışıyoruz. Bu yavrularımızı hep beraber el birliği ile sosyal hayata hazırlamamız gerekir” dedi.

Gelişen Özgür Çocukları (7)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co