Emniyet Müdürü Yılmaz’a Dut Kitabı

Emniyet Müdürü Yılmaz’a Dut Kitabı

Gazeteci Bekir Doğan’ın kaleme aldığı,” Dut’un Faydaları “ konulu kitabı ile Basın’a Sansür kitabından birer adet Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Servet Yılmaz’a hediye etti.

5. kitabını yayınlayan Gazeteci- Yazar Bekir Doğan, yeni yayınlanan “ Dut’un Faydaları” ve “ Basın’a Sansür “ kitaplarından birer adet Kahramanmaraş emniyet müdürü Servet Yılmaz için imzalayan Doğan:” Müdürümüzün okumayı sevdiğini duydum, bizden iki eseri okuması için özel olarak imzalayarak kendisine takdim ettim,” dedi.

Kahramanmaraş Emniyet Müdürü Servet Yılmaz ile bir süre sohbet eden Gazeteci Bekir Doğan, Mehmet Fiskeci, Neşe Yıldızhan, Adem Gemci, Halil Hınaz, İsmail Koyuncu şehrimizle tarihimizle ilgili güzel bir sohbet yaptık..

Trabzon da “ Maraş Caddesi” Kahramanmaraş Merkez de ise “Trabzon Caddesi “ Saçaklızade Hoca Efendi ve Maraş’tan Trabzon’a gidenlerle bir kan bağı bulunması Maraş ve Trabzon tarihi üzerine sohbet eden gazeteciler, daha sonra hatıra resmi çektirdiler..

Dut’un Faydalarının saymakla bitmediğini ifade eden Yazar Bekir Doğan:” 35 yıldır dut üzerine çalışma yapıyorum, sonunda bir kitap haline geldi, Müdürümüz Servet Yılmaz da okumayı seviyor umarım bu kitap’tan çok faydalanacaktır öyle sanıyorum ki bugünden sonra Dut’a farklı bir gözle bakacaktır,” dedi.

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Servet Yılmaz;” elinize sağlık en kısa zamanda bu kitapları okuyacağım ancak, 7 aydan beri ilinizdeyim , güvenlik çalışmalarımız devam ederken, diğer bir sorunumuzda yeni emniyet müdürlüğü binasıdır. Bu işinde üstesinden geleceğimize inanıyorum, gücümün yettiği kadar çalışacağım,” dedi.

Servet Yılmaz (2)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co