Emniyet Müdürü gazeteciler ile bir araya geldi

Emniyet Müdürü gazeteciler ile bir araya geldi

Kahramanmaraş il Emniyet Müdürü Ümit Yaşar Adalar ilde  görev yapan gazeteciler ile bir araya gelerek, yıl genelinde yapılan çalışmaları değerlendirdi.

KAHRAMANMARAŞ- Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Ümit Yaşar Adalar, ilde görev yapan gazeteciler ile bir araya gelerek, yıl genelinde yapılan çalışmaları değerlendirdi.

Gazetemiz yazı işleri müdürü Bekir Doğan’ın “Basın Sansür ve Osman Sayın kitaplarını hediye ettiği toplantı da hoş sohbet bir toplantı oldu.

Kahramanmaraş Öğretmenevi Müdürlüğü salonunda düzenlenen toplantıya, gazetecilerin yanında emniyet birim amirleri katıldı.

Toplantıda konuşan İl Emniyet Müdürü Ümit Yaşar Adalar, “Kahramanmaraş emniyet teşkilatı olarak vatandaşlarımızın huzuru ve güveni için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle geleceğimizin teminatı olan gençlerimizi uyuşturucu maddelerden uzak tutmak için tüm personelimiz seferber oldu. Tabi bu anlamda ailelerimize büyük görev düşüyor” dedi.

Yıl genelinde önemli operasyonlara imza attıklarını ifade eden Adalar, “Tüm çalışmalarımız halkımızın huzuru ve refahı için. 11 aylık süre içerisinde kaçak sigara, uyuşturucu madde, asayiş ve hırsızlık konularında önemli ilerlemeler kaydettik. Bu çalışmalarımızda polis teşkilatım adına Kahramanmaraş halkına teşekkür ediyorum. Çünkü polisimize gösterdikleri saygı ve destek takdire şayan” diye konuştu.

Toplantı, Emniyet Müdürü Adalar’ın gazetecilerin sorularını cevaplamasıyla sona erdi.

Adalar: “Bizim için önemli olan Kahramanmaraş halkının huzur ve güvenliğidir. Bu hususa ne gerekiyorsa yapılacaktır. Huzur ve güven içerisinde Aralık ayını geçireceğiz. Burada vatandaşlarımızın sağ duyusu ve anlayışına güveniyorum. Tabiki sırf polise tedbirlerle emniyet ve asayiş sağlanmaz. Bu tür günlerde unutmak istediğimiz acı olayları kaşıyarak sorun çıkarmak isteyen art niyetli insanlara, bu tür şeytani niyetlerine ve gayretlerine vatandaşlarımızın sayesinde izin vermeyeceğiz.  Tedbirlerimizi maksimum alacağız.”

emniyet gazetecilerle bir araya geldi (3)

 

 

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co