Eminevim Kahramanmaraş’ta 1.100 aileyi ev sahibi yaptı

Eminevim Kahramanmaraş’ta 1.100 aileyi ev sahibi yaptı

Eminevim Kahramanmaraş’ta 2014 yılında 250 aileyi ev sahibi yapacak

       Konu hakkında açıklama  yapan Emin evim Kahramanmaraş Şube Müdürü Bilal Portakal şunları belirtti; 1991 yılında otomobil alımında yaşanan zorluklar neticesinde Türkiye’de farklı bir sistem kurarak otomobil alımını kolaylaştıran Emin Otomotiv ve ev alımı noktasında faizsiz sistemleriyle halka çözümler sunan Eminevim gibi markaları bünyesinde barındıran Emin Şirketler Grubu 23. Yıl etkinlikleri kapsamında Afyon’ da 4 günlük kampa girdi.

Hem gelecek hedeflerinin konuşulduğu, hem de geçmiş yılların masaya yatırıldığı programda kıdemli ve başarılı Emin Grup çalışanlarına ödül ve plaketleri yönetim kurulu tarafından takdim edildi.

4 gün süren kampa Emin Şirketler Grubu’nun 600 çalışanı katıldı. Özel olarak düzenlenen iki oturumda Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün ile gerçekleştirilen söyleşide Emin Üstün çalışanlara hitaben bir konuşma yaptı. Çalışanlardan gelen soruları da cevaplayan Üstün konuşmasında pek çok önemli noktaya değindi.

Önce büyükşehirlerde, sonra Anadolu’da yeni projeler hayata geçireceğiz.

Emin Üstün, şu an İstanbul’da devam eden inşaat projelerinin yanında yakın zamanda önce Ankara, İzmir, Bursa, Konya, Erzurum gibi büyükşehirler başta olmak üzere Anadolu’nun pek çok ilinde konut projelerini hayata geçireceklerini belirtti. İnşaat alanında her yapılan projenin faizsiz, uzun vade taksitlerle satışa sunulacağını, böylelikle insanlara ev sahibi olma yolunu avantajlı bir şekilde açacaklarını söyledi.

Türkiye’nin sayılı büyük, Afyon’un en özel termal tesisi kuruluyor.

Emin Şirketler Grubu, 23. Yıl Programında termal turizm alanında yapacağı yatırımları da çalışanlarına tanıttı. Afyon’da Emin Grup adına alınan arsa üzerine yapılacak termal tesisin şu an projesinin çizildiği belirtildi. Önümüzdeki yıllarda hayata geçecek projede biri 500 oda, diğeri 645 oda kapasiteli iki otel yapılacak. Tesis alanı içerisinde adeta yok yok. Kültür ve sağlık merkezleri, futbol, basketbol, voleybol sahaları, buz pateni pisti, luna park, çocuk eğlence dünyası, çocukların iş yaşamıyla ilgili eğlenceli aktivitelerinin yer alacağı junior iş dünyası, cami, sosyal aktivite ve el sanatları merkezi, hayvanat bahçesi, gezi ve piknik alanları, balık tutma tesisleri, at binme alanları, şelaleler, alışveriş merkezi, kütüphane, açık hava müzesi, akvaryum ve deniz müzesi gibi pek çok proje yer alıyor.

Sürekli gelişen, büyüyen olmalıyız.

Emin Üstün, gelişime dikkat çektiği konuşmasında; insanların her şeyden önce birey olarak gelişime açık olması gerektiğini söyleyip, bir çalışanın iki gününün eşit olmaması yönünde tavsiyelerde bulundu. Her çalışanın elinde kendisine katkı sağlayacak, gelişimine yön verecek kitapların olması gerektiğini vurgulayan Üstün, mutlu müşterileriler oluşturmanın, iş yaşamında başarıyı yakalamanın eğitimli ve kendisini geliştirebilen çalışanlardan geçtiğini söyledi.

Programın açılış konuşmasını yapan Emin Grup Yönetim Kurulu Üyesi Büşra Üstün çalışanlara hitaben yaptığı konuşmada; Emin Grubu’nun başarısında büyük emeğe sahip çalışanlara teşekkür etti. İlerleyen yıllarda çalışanlarına yapacakları yatırımı daha da arttıracaklarını belirten Büşra Üstün yeni projeleri hayata geçireceklerini belirtti.

20 yılın üzerinde çalışanlarının bulunduğunu belirten Büşra Üstün, özel kurumlarda nadiren görülen bu durumun Emin Grubu açısından oldukça sevindirici olduğunu söyledi.

Emin Grubu’nun Afyon kampının kutlu doğum haftasına denk gelmesi münasebetiyle program esnasında sürprizler yapılarak duygulu anlar yaşandı”dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co