Emekliler Vakıfbank ATM’lerinden şikayetçi

Emekliler Vakıfbank ATM’lerinden şikayetçi

Kahramanmaraş’ta hizmet veren Vakıfbank emeklilerin maaş çekeceği günlerde atm’ler arızalanıyor.

Konu ile ilgili olarak bazı emeki vatandaşlar şunları söyledi; “Emeklilerin maaş çekeceği gün ne hikmetse atm’ler bozuluyor. Vakıfbank çalışanlarına ve yetkililerine soruyoruz biz bilmiyoruz diyorlar. Bizim yetkimizin dışında diyorlar. Her ay biz emekli maaşımı çekeceğimiz gün bozuk oluyor ve dolayısıyla paralarımız bankada kalıyor. Emekli maaşımız faiz yolu ile bizim paramızdan kar yapıyor olabilirler. Ben yetkililere defalarca söyledim ama banka yetkilileri bizim sıkıntılarımızı dinlemiyor. Biz paramızı günümüzde almak istiyoruz. Bankalardan promosyon ürünü bekliyoruz ama bankalar emekli maaşımızı bile gününde vermiyorlar”

Emekliler, Vakıfbank atm’lerine vardıkları zaman ekranında şu yazı ile karşılaşıyorlar; “Özür dileriz, geçici bir süre hizmet veremiyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz” yazısıyla karşılaşıyorlar. Diğer günler ise bu yazı ile karşılaşmadıklarını söylediler. Yetkililerin bir an önce bu konuya el atmalarını söylediler.

vakifbank (2)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co