Elif Ana ölümünün 26. Yıl dönümünde anıldı

Elif Ana ölümünün 26. Yıl dönümünde anıldı

Pazarcık bölgesinde saygın bir yere sahip olan ve toplum arasında “Elif Ana” olarak bilinen Elif Sugan, vefatının 26. yıldönümünde Pazarcık İlçesi Akdemir mahallesindeki mezarı başında anıldı.

Yapılan anma programına Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Kahramanmaraş Müftüsü Celal Sürgeç, Pazarcık Kaymakamı Çağlayan Aydın, Türkoğlu Kaymakamı Hakan Ezgi, 12 Şubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçicek, Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ, Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, Alevi Dernek temsilcileri, siyasi parti temsilcileri, diğer protokol temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Anma töreni bir dakikalık saygı duruşu ve ardından istiklal marşının okunması ile başladı.

İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından program protokol temsilcilerini konuşmalarıyla devam etti.

Anma programı ilk olarak Elif Ana’nın oğlu Mehmet Ocak’ın konuşmayla başladı. Mehmet Ocak’ın konuşmasının ardından söz alan Kahramanmaraş Valisi Vahdettin Özkan, Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fatih Mehmet Erkoç ve Kahramanmaraş Müftüsü Celal Sürgeç bir selamlama konuşması yaptı.

Protokol konuşmalarının ardından anma etkinliği semah gösterisinin ardından yemek ikramıyla son buldu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co