Elbistanlılar iftarda buluştu

Elbistanlılar iftarda buluştu

Elbistanlılar Eğitim Kültür Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali İhsan Karaman tarafından Gözde sitesinde verilen  iftar yemeğinde  Elbistanlılar bir araya geldi..

Kahramanmaraş Gözde sitesi kat 1’de bulunan Elbistanlılar Derneği tarafından verilen iftar daveti, Ramazan’a özgü paylaşmanın ve dostluğun coşkusunun yaşandığı samimi bir ortamda geçti. Dernek üyeleri ve basın mensuplarının bol bol sohbet etme imkânı buldu.

elbistan5

Elbistan Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Karaman yaptığı açıklamalarda şunları söyledi: “ İftar yemeğine gelen dostlarımızı ve basın mensuplarına teşekkür ederiz. Bizim burada ki amacımız Kahramanmaraş’ta Elbistanlıları bir araya getirmektir. Derneğimize her zaman destek de bulunan Doğan Dal ve Elbistan Belediye Başkanı Durmuş Küçük’e desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Elbistanlılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ali İhsan Karaman’ın en sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğinde, onbir ayın sultanı Ramazan’da tutulan oruçlar, Cuma Tahiroğlu’nun dualarıyla açıldı.

İftar yemeğine, Kahramanmaraş Eski Milletvekili adayı Cuma Tahiroğlu, Malatya’dan katılan Yaşar okur, dernek üyeleri ve basın mensupları ile diğer davetliler katıldı.

elbistan2

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co