Elbistan Devlet Hastanesi personelleri futbol turnuvasında

Elbistan Devlet Hastanesi personelleri futbol turnuvasında

Elbistan Devlet Hastanesinde her yıl personel tarafından düzenlenen 7. Geleneksel Kardeşlik Halı Saha Turnuvasının final maçı Çevlek Spor ile İdare Spor arasında gerçekleşti. Takımlar arasında büyük mücadele ve çekişme sonucunda gülen taraf Çevlek Spor oldu. Penaltılar sonucunda maçı kazanan Çevlek Spor kupayı aldı.

Şampiyon takımın kupasını ve turnuvada hakem olarak görev yapan Cuma Köse’nin  plaketini Hastane Yöneticisi  Uzm. Dr. Nedim Kızılkaya, ikinci takımın kupasını Diş Hastanesi Başhekimi Dt. Hamit  Çelebi  takdim etti.

Uzm. Dr. Nedim Kızılkaya, “Bu turnuva, çalışanların birbirini tanıması, diyalogların gelişmesi, birlik ve beraberlik duygusunun artması amacıyla personellerimiz tarafından düzenlenmiştir. Bu tür organizasyonlar sonucunda çalışanların stres attıklarını ve rahatladıklarını ifade ederek, turnuvanın düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederim. Ayrıca,  turnuvaya katılan tüm personeli kutluyor, şampiyon takıma başarılar diliyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co