El işi oyuncaklar

El işi oyuncaklar

El işi oyuncaklar

KAHRAMANMARAŞ- Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde kursiyerlere kurs verilen Maraş Oyuncak Atölyelerinin misafirleri her geçen gün artıyor.

Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kadın ve Aile Şube Müdürlüğü bünyesinde Kahramanmaraş Valiliği koordinatörlüğünde SODES Projesi kapsamında hizmet veren Maraş Oyuncakları Atölyesini ziyaret eden Kahramanmaraş Valisi Mustafa Hakan Güvençer’in eşi Fatma Dilek Güvençer ve Garnizon Komutanı Uzay Şahin’in eşi Sevgi Şahin ile birlikte incelemelerde bulunarak kursiyerlerle sohbet ettiler.

Kursiyerlere kurs veren ustalardan bilgi alan Güvençer ve Şahin, ustalara teşekkür ederek kursiyerlere başarılar dilediler.

KADRİYE KANBUR İLKOKULU ÖĞRENCİLERİ

Maraş Oyuncakları Atölyelerinin bir diğer misafirleri de Kadriye Kanbur İlkokulu öğrencileri oldu. Sınıf Öğretmenleri Derya Erkoç ile birlikte Maraş Oyuncakları Atölyelerini ziyaret eden öğrenciler burada hoşça vakit geçirdiler. Okuma Salonu’nda kitap okuma etkinliği yapan öğrenciler daha sonra oyuncakların üretildiği atölyeleri gezdiler.

Öğrenciler aynı zamanda yapılan oyuncakları boyayarak kursiyerlere yardım ettiler hem de farklı bir etkinliğe katılmanın heyecanını yaşadılar.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co