Ekinözünün Fakı Babası Bünyamin Kılıç

Ekinözünün Fakı Babası Bünyamin Kılıç

Dün belediye meclis üyeleri de belli olması ile Ak Parti yönetimine  olan tepki biraz daha artmaya başladı. Özellikle Ekinözü ilçesindeki dostlar telefon açarak duygularını şöyle dile getirdiler.

“Ağabey: duygularımızı yazın !..

“ Ekinözü ve köylerine en güzel hizmeti Bünyamin Kılıç ve ekibi yapacaktır..

Ak Parti Elbistan eski ilçe başkanı Bünyamin Kılıç, yönetimi ile Ak Partinin özünü teşkil etmektedir.. Ekinözün de Ak Parti demek Bünyamin Kılıç demektir..

Ekinözünde Ak Partinin adayı özde adayı Bünyamin Kılıç, trenden bugün indik, 31 Mart 2014 günü geri binecek, Şanlıurfa’ın Fakıb abası varsa bizim de  Bünyamin Kılıç’ımız var, Ekinözü sahipsiz değil,  BBP birine bırakmayız..bunu ak parti Kahramanmaraş il yönetimi göremedi mi ?.. görmek istemiyor.. bilemiyorum ama 30 Mart ‘ta biz göstereceğiz..

Kaza geliyorum dediği zaman : İnsanın gözleri görmez olur, Ak Partide Ekinözü nde seçimi kayıp etmek için yoğun bir çaba harcadı , tebrik ediyoruz kazandılar.. sonun da başardı tebrik ediyorum..! ama biz bırakmıyoruz, Ekinözü Bünyamin Kılıç ile alacağız..

Önce Ak Parti Ekinözü ilçe başkanı Kamil Ayrılmış’ı sonra Ak Parti Kahramanmaraş il başkanı Metin Doğan ve Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Erkoç ve tüm milletvekillerimizi tebrik ediyorum.. zor olanı başardılar !…

Ekinözü ilçesinin Fakı Babası Bünyamin Kılıç geliyor..

3. defa Ekinözü ilçesinde seçimi kayıp etmek için çabalarından dolayı yöneticilerimiz tebrik ediyoruz ama biz işi bırakmıyoruz,  Ekinözünde ki Ak Partiler.. “ Bu defa seçimi Bünyamin Kılıç ile kazanacağız” bilginiz olsun diye Kahramanmaraş il yönetimine haber gönderdiler..

Çünkü bir seçim büyük bir farkla ancak böyle kayıp edilir..!.. tebrikler , kutluyorum.. ancak Neyse ki : Ak Parti Elbistan eski ilçe başkanı Bünyamin Kılıç , Ekinözünün Fakı Babası Bünyamin Kılıç olacak..

Ekinözü Bünyamin Kılıç

Ak parti kurulduğu günden bugüne Ekinözünde belediye başkanlığı seçimini kazanamadı, sebebi ise yanlış adayla yola çıkması..Bu defa da Ak partili 12  aday adayını  kenara atarak BBP bir adayla yola çıktılar.. seçimi kayıp etmesi değil 5. Parti olması bekleniyor..

Ekinözü ve köyleri artık Bünyamin Kılıç diyor..

Şanlıurfa da geçen dönem belediye başkanlığı adayı gösterilmeyen Fakı baba , bağımısız aday oldu ve yüzde 50’in üzerinde bir oyla seçimi tek başına kazandı..

Ak Parti treni giderken durdu, geri geri geldi, Fakı babayı yeniden trene bindirmek zorunda kaldı. Bunu unutmuş olamazsınız..

Ekinözü ilçemizde Bünyamin Kılıç, Ak Partiden aday adayı oldu.. Bünyamin Kılıç sıradan bir aday değildi, daha önce Elbistan ilçe başkanlığı yapmış,  kuruluşundan bugüne kadar Ak Partiye yönetici olarak hizmet etmiş bir adaydı..

Ak Parti yönetimi ne yaptı: 2009 seçimlerinde BBP adayı olan kişiye  , görev vererek bir anlamda hançeri kalbine saplama başarısını göstermiş oldu.

BBP’li aday ile ak parti Ekinözü ilçesinde ancak 5. Parti olur..

Tüm yapılan araştırmalarda Ekinözü ilçesinde seçim SP adayı Bünyamin Kılıç ile CHP adayı Fatih Vijdan arasında geçer 3. Parti MHP olur, 4. Veya 5 parti ise ak Parti olur diyorlar..

Türkmenler, Vehne, Alışar, Demirlik, Gaziler, Ataköy, Soysallı, Ortaören , deki tüm dostlarımla görüştüm. Büyükşehir de ak Parti adayı Fatih Mehmet Erkoç’a ilçede ise SP adayı Bünyamin Kılıç’a vereceklerini , Bu dönemin Şanlıurfa örneği  Ekinözü ilçesi Fakı Babası, Bünyamin Kılıç olacaktır ,” diyorlar..

Kahramanmaraş’ta bir ilk olacak olan Ekinözü Seçimleri sonunda , seçimi kazanacak olan Bünyamin Kılıç ve belediye meclis üyesi için Ak Parti treni yeniden Ekinözü ilçesine gelmek zorunda kalacak..

Ekinözü ilçesine Bünyamin Kılıç başkanımıza hayırlı olsun

İyi günler..
19 Şubat 2014

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co