Ekinözü’nde Şakalar dönemi

Ekinözü’nde Şakalar dönemi

Ak Parti Ekinözü İlçe Başkanlığına, Bünyamin Şakalar Getirildi

AK Parti Kahramanmaraş Ekinözü İlçe Başkanlığı görevine Veteriner Hekim Bünyamin Şakalar getirildi.

AK Partin Kurulduğu Dönemden Bu Yana Partin Her Zaman Yanında Olarak Parti İçin Gece Gündüz Demeden Ailesi İle Birlikte Ekinözü İlçesinde ve Köylerinde Çalışan Veteriner Hekim Bünyamin Şakalar İlçe Başkanlığı Görevine AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Süleyman Soylu Tarafından Göreve Layık Görüldü.

AK Parti Ekinözü İlçe Teşkilatı Kurucusu Olan Babası Merhum Mahir Şakalar İle Birlikte Siyasette Atılan Bünyamin Şakalar Gerek Ekinözü İlçesinde Gereksede Eğitim Gördüğü Sırada Her zaman AK Partiyi Savundu ve AK Partiye Çalışmamalarını Yürüttü.

Bünyamin Şakalar, Ekinözü İlçesine Yaklaşık 10 Yıl Önce Veteriner Kinliği Açarak İlçede ve Köylerde Yaşayan Vatandaşlara Hizmet vermeye başladı Bu sırada Vatandaşlarla ’da İç İç olan Şakalar Halkında desteğini Alarak 30 Mart 2014 Tarihinde Yapılan Belediye Seçimleri İçin Ekinözü Belediye Başkan Aday Adayı Olmuştu Adaylık Kendisine Verilmeyince ’de Hiç Küsmeden Yılmadan Ekinözü Belediye Başkan Adayı İle birlikte çalışmaya başladı buda Şakaları sevenleri ve Parti tarafından Örnek ile Karşılandı.

O zamanlarda Şakalar’ın Bir Lafı Vardı Ben Partiliyim İster Aday Olayım İsterse Olmayım ama Gece Gündüz Partim İçin Çalışamaya devam edeceğim demişti.

10 Kasım Günü Ekinözü ak parti ilçe başkanlığı seçimleri için Ekinözü’nden üç kişi Ankara’ya mülakata davet edildimişti.

Ekinözü İlçe başkanlığı seçimleri için Ekinözü’nden Ramazan Muhacir, Bünyamin Şakalar ve Gani Eker mülakat için ak parti genel merkeze davet edildi. teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısı Süleyman soylu başkanlığında dört kişiden oluşan mülakat gurubu adayları tek tek davet ederek görüştü.

Adayların öz geçmişini sorgulayan Süleyman soylu AK Parti Ekinözü İlçe Başkanlığı Görevine Veteriner Hekim Bünyamin Şakaları Layık Gördü.

Ekinözü ilçesinde partiyi en yüksek noktaya getirmesi için gece gündüz çalışacak olan Şakalar ‘ın dostları memun olduğunu ifade ettiler.

bünyamin şaklar2

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co