Ekinözü Kürtül Mahallesinde Kilitli Parke Çalışmaları devam ediyor

Ekinözü Kürtül Mahallesinde Kilitli Parke Çalışmaları devam ediyor

Kahramanmaraş’ın Ekinözü Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güzel, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde devam eden kilitli beton parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.

Ekinözü Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde kilitli beton parke taşı döşeme işlemi tüm hızıyla devam ediyor. İlçe sınırları içerisinde yaşayan vatandaşların özellikle kış aylarında çamurlu yollardan mustarip olmalarının önüne geçmek için devam eden çalışmalar vatandaşların da takdirini topluyor. Kürtül mahallesinde yapımı süren kilitli beton parke taşı döşeme işlemlerini yerinde inceleyen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güzel, çalışmaların hız kazanması talimatını verdi.

Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Güzel ve Belediye Meclis üyeleri Cuma Uykun, Hanifi Öncül, Kürtül mahallesi sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Vatandaşlarla sohbet eden Heyet, vatandaşlar tarafından kendilerine iletilen taleplerin yerine getirilmesi için de ilgililere talimat verdi. Bazı vatandaşların eve davetini de kırmayan Meclis Üyeleri ve Başkan Yardımcısı çocuklarla yakından ilgilenmesi de dikkatlerden kaçmadı.

Güzel; “Ekinözü ilçesinde bulunan mahallelerimizin büyük bir bölümü Belediye Başkanımız Nursi Çeleğen’nin göreve gelmesiyle ilk defa bordürlü kilitli parke taşlı yollarla tanıştı. Mahalle yollarımızın hepsi kullanılamaz durumdaydı. Yollar yaz aylarında toz ve çukurlardan geçilmezken, kışın ise çamur deryasına dönüşüyordu. Ekinözü Belediyemiz ve Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizle Mahallerimizin ana yollarını asfalt yaptık. Mahalle aralarındaki yollarımızı ise Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyemizin desteği ile köklü çözümle yollarımızı kilitli taşlarla süsleyerek vatandaşlarımızın bu çilesine son veriyoruz.

Hedefimiz önümüzdeki yaz sezonundan tüm mahallelerimizin yollarını bordürlü kilitli parke taşlarıyla süsleyip, vatandaşlarımıza bu hizmeti götürmektir” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co