“Eğitime devam ediyoruz,”

“Eğitime devam ediyoruz,”

Kahramanmaraş SGK il müdürü İsmail Balakan

“Eğitime devam ediyoruz,”

KAHRAMANMARAŞ/ Kahramanmaraş SGK İl Müdürlüğünde İletişim Eğitimi Yapıldı. İl müdürü İsmail Balakan, eğitime devam ediyoruz,’ dedi.

İsmail Balakan : Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Hatice Tanrıverdi Sosyal Hizmet Merkezi ile Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü işbirliği ile SGK personellerine 19.11.2015 tarihinde iletişim konulu eğitim verildi. Eğitim için SGK İl Müdürlüğüne gelen İletişim Uzmanı Mehmet BELKIRAN ile Sosyolog Mukaddes YETER Sosyal Güvenlik İl Müdürü İsmail BALAKAN’ın makamında bir süre sohbet ettikten sonra konferans salonuna geçerek slayt eşliğinde iletişim konulu eğitimi verdiler. Kısa bir açılış konuşması yapan İl Müdürü BALAKAN “SGK olarak sürekli insanlarla muhatabız, bu da iyi bir iletişim ihtiyacı doğuruyor. Personellerimizin bu ihtiyacını karşılamak üzere Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünden arkadaşlarımız buradalar, kendilerinin şahsında bu eğitime verile olanlara teşekkür ediyorum” dedi. Daha sonra kürsüye gelen Sosyolog Mukadder YETER iletişim nedir, iletişim nasıl olmalıdır, daha iyi iletişim için neler yapılmalı konularında sunumu yaptı. Eğitim sonrasında bir personelimizin düşürdüğü parayı bularak sahibine veren temizlik firması personeli Ferhat BAĞRIYANIK’a bu erdemli davranışından dolayı İl Müdür Yardımcısı Hüseyin GÖRGEL tarafından plaket ve hediye verildi. Ayrıca stajyer öğrenciler için hazırlanan ve staj süresince üzerlerinde taşıyacakları stajyer kimlik kartlarını İl Müdür Yardımcısı Hüseyin GÖRGEL stajyerlere vererek bu kartların takılması konusunda öğrencilerden gerekli hassasiyeti göstermelerini istedi.

iletişim

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co