DÜNYA RAHAT DEĞİL

DÜNYA RAHAT DEĞİL

Her şey, Sovyetlerin yıkılması ile başladı. Çünkü emperyalizm düşmansız kolmıştı. Oysa onlar düşmansız yaşayamazlardı. Sonra kendilerine bir düşman buldular. Aslında bu düşmanları hep vardı. Uyuttuklarını zannediyorlardı. Düşmanın rengi yeşildi ve mor renge boyadılarsa da olmadı. Sonra direkt savaşmaktan vazgeçtiler. Adına değiştirdiler. İslamofobia dedikleri şey soğuk savaşın bitmesi ile başladı. Hazırlıklar tamamlandıktan sonra İşaret fişeğini de “Şeytan ayetleri” ile İngiltere çaktı. Sonra kahrolası planlarını devreye soktular. Ancak, göklerden gelen hesap, 50 yıldır kurguladıkları planlarını bozdu.

15 Temmuz halkın vatanına sahip çıkması, bir milletin direnişiydi. Ama şer güçler, vazgeçmedi.

zaten vazgeçmeyeceklerde ve son olarak “Ekonomide de ciddi bir operasyonla karşı karşıyayız…

Ama batı da hiç rahat değil, batacaklarını gördüler, çıkış arıyorlar. Ama Hak’ka sarılmak yerine, yılana sarılmayı tercih ettikleri içinde çökeceklerdir.

 

EMPERLAYİSTLER RAHAT MI?

Peki, biz bu olup bitenlerden rahatsızız, ne yapacağımızı, yapmamız gerekenleri düşünüp duruyoruz. Silahımız boş değil. Her şeyden önce inanmışız.  Ya onlar, onlar acele ile bir şeyler yapmaya çalışıyorlar.

Özellikle ABD ve AB ülkeleri hiç de rahat değiller, bir özetleyelim isterseniz haçlıların durumunu: “

“Dünyaya nizam vermeye çalışan, dünyanın jandarması olduğu iddiasındaki ABD kendi içinde sancılı bir süreç yaşıyor. Laf ile âleme nizamat vermeye çalışırken, kendi içindeki binlerce seyyieyi gizlemek için dikkatleri başka yönlere çekmeye çalışıyor.

Amerikan yönetimi, birçok cephede birden savaş vermek zorunda. Asya, Avrupa, Arap yarımadası.. Latin Amerika. Kendi içinde ciddi sorunlar yaşayan hasta bir ülke ABD. BM içinde, NATO içinde, Güvenlik Konseyi üyeleri ile sorunlu bir ülke. İngiltere ile sorunu var, NATO ile sorunu var, AB ile sorunu var. Sorun yumağı bir ülkeden söz ediyoruz. ABD entelijanyası(aydınlar topluluğu) korku ve panik içinde, eğer kontrolü kaybederlerse bir anda her şey altüst olabilir..

Dünyada hızla itibar kaybediyorlar..

Dolar yükselmeye devam etse de, dolara güven hızla kayboluyor. Topyekûn batı demokrasiden ve liberalizmden uzaklaştı.

Hızla büyüyen bir faşizm söz konusu;  İnsan hakları ve çevreciliğin merkezindeki ülkeler değiller artık. Bu durum yavaş yavaş içeride de kendini hissettirmeye başladı. Üniversiteler, STK’lar, sosyal medyada giderek yükselen bir homurdanma var. Piyasa rahatsız. “Genç siviller” tedirgin.”(A.Dilipak)

 

ÇÖKÜŞ SANCILI BAŞLAR

Evet, Siyonizm haçlıları kullanıyor. Emperyalist batının da bu kullanılış hoşuna gidiyor. Lut(as) döneminde de benzer kullanımlar olduğunu tarih bize anlatıyor.

Elbette çöküşleri kolay olmayacak, hatta bizim açımızdan muhteşem olacak, ancak sömürgeci ruhun çöküşü karşısında durması gerekenler gerektiği gibi durmuyor. Ancak duranlardan da Allah razı olsun, binlerce defa razı olsun…

Döviz üzerinden piyasayı sıkıştırmaya çalışanlar, aslında kendi ayaklarına sıkıyorlar. Özellikle NATO bu konuda doğru yapmıyor.

Birkaç cephede savaşan batı yorulmuştur, hatta birbirlerine düşmüştür. İngilizleri hesap dışına atmanın bedelini de ödeyecekler. Kendi kılıçları, kendi içlerinden çıkacak….

Batılı düşmanlarımız şunu bilmeli, çöküşleri başlamıştır, durduramayacaklar. Ertelemeleri karşısında hak yolda olanlar daha da güçlenecektir.

Terörü destekleyen batının sonu, terörle olacak.

Kendi kanların da boğulacaklar. Çünkü, Zulüm ile abad olunmaz. “Zor bir süreç, elbette bize de zararı var, ama sonuç şimdiden belli gibi. Göreceksiniz Allah (c.c) onların işlerini sarp dağlara sardıracak! Ve zafer inananların olacak. Velhasıl Rab’bimiz Nurunu tamamlayacak. Hat gelecek, batıl zail olacak!

Kalın sağlıcakla.





Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co