Dünya Gazetesi eki çıktı

Dünya Gazetesi eki çıktı

KAHRAMANMARAŞ- Dünya Gazetesi Kahramanmaraş Temsilciliği Kahramanmaraş ekonomisini Türkiye’ye tanıttığı Kahramanmaraş özel eki çıktı.

Dünya Gazetesi Kahramanmaraş Temsilcisi Ali Eskalen: Çıkardığı Dünya Gazetesi Kahramanmaraş eki ile Kahramanmaraş’taki sanayinin gelişmesini, ekonomisini, kalkınmasını ve müteşebbis yatırımcılarını okuyucularıyla buluşturdu.

Kahramanmaraş ekonomisini mercek altına alan Türkiye’nin tek ulusal ekonomi gazetesi Dünya, Gazetesi, Kahramanmaraş’ta faaliyet gösteren firmaları okuyucularıyla buluşturmaya devam ediyor.

Türkiye genelinde okuyuculara ücretsiz olarak bugün ulaştırılan Kahramanmaraş ekinde, Şehrin yeni yatırım fırsatları, sosyal ekonomik gelişmeleri, Avrupa Birliği projeleri, yeni hibe fonları, Şehrin yükselen sektörleri ve firmalarını tanıtıyor. Tarım, Turizm, İnşaat, Gıda ve Endüstriyel üretim yapan firmalar başta olmak üzere gelecek vadeden sektörler masaya yatırıldı. Ayrıca kentin önde gelen işadamları, Yöneticileri ve Meslek örgütlerinin değerlendirmelerine yer verildi.

Dünya Gazetesi Kahramanmaraş Bölge Temsilcisi Ali Eskalen ve muhabir Muttalip Akkuş tarafından hazırlanan. Kahramanmaraş ilavesi 17 Haziranda Türkiye genelinde Dünya Gazetesi okuyucularıyla buluştu.

Eskalen, Kahramanmaraş ilavesinin şehrin yatırım potansiyelini tanıtmak açısından büyük bir fırsat olduğunu, İlavede yer alan firmaların marka bilinirliği noktasında ise ciddi katkılar sağladığını belirtti.

Eskalen yaptığı açıklamada şunları belirtti; “Uzun yıllardır Kahramanmaraş bölge ilavesini her yıl düzenli olarak yayınlamaktayız. Bu ilavelerimiz gerek kentimizde, gerekse il dışında büyük ilgi görmekte. Okuyucular tarafından başvuru kaynağı olarak ve araştırma kaynağı olarakta kullanılmaktadır. Hem bölge tanıtımında, hem de burada yer alan firmaların kendilerini Türkiye pazarına tanıtmaları için fırsat niteliğinde olan bu ilavemizin çalışmalarına, 2014 yılı için tamamlamış bulunmaktayız. Fakat 2015 yılının Haziran ayı sonunda okuyucularımızla buluşacak olan ilavemizde yer almak isteyen firmalar bizimle irtibata geçmelidir. Bu ilavemizde yer alacak çeşitli iş ortaklıkları yeni Pazar alanları bulabildikleri gibi ürünlerinin de tanıtımı yapabilmektedir.” Şeklinde konuştu.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co