Dünya Çocuklarının bayramı

Dünya Çocuklarının bayramı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Karaküçük: “23 Nisan dünya çocuklarının bayramı ”

Başkan Karaküçük ’ten 23 Nisan mesajı

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Karaküçük, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Karaküçük mesajında, Türk ulusunun önderi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türkiye Büyük Millet Meclisini açtığı gün olan 23 Nisan’ı tüm çocuklara armağan ettiğini belirterek: “Bir milletin kaderini iyi eğitim almış çocuklar değiştirir. Bugünün küçükleri; yarının büyükleri olarak, ülkelerine faydalı birer fert olacaklar. Bizlerin bilgi bankası olan çocuklarımız, büyüdüklerinde çeşitli devlet kademelerinde veya farklı iş alanlarında sorumluluk sahibi bireyler olacaklardır. Bilimin ilmin ışığında ilerleyen bu nesil geleceğin Türkiye’sini inşa edecekler. Bu sebeple çocuklarımız için üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeliyiz. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı ve TBMM’nin açılışının 95. yıl coşkusunu yürekten kutluyor ve bu günleri bizlere armağan eden başta Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ümüz olmak üzere, bu önemli günlere ulaşılmasında emeği geçen tüm şehit ve gazilerimizi de saygı, minnet ve rahmetle anıyorum” dedi.

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co