Dulkadiroğlu’ndan boş alanlara görsel çalışma

Dulkadiroğlu’ndan boş alanlara görsel çalışma

Dulkadiroğlu Belediyesi, şehir merkezinde bulunan boş alanların düzenlenmesi ve güzelleşmesi için başlattığı çalışmaları sürdürüyor. Bağlarbaşı mahallesinde bulunan alanı düzenleyen Dulkadiroğlu Belediyesi, bu tarz çalışmaların ilçe genelinde devam ettiğini bildirdi.
Merkez mahallelerinin değişimi ve dönüşümü kapsamında boş alanlarda yaptığı çalışmaları sürdüren Dulkadiroğlu Belediyesi, Bağlarbaşı mahallesinde çalışma yaptı. Bağlarbaşı Cami’nin etrafında bulunan boş alanda çalışma yapan Dulkadiroğlu Belediyesi, renkli görüntülerle alanı adeta gökkuşağına çevirdi. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, ilçenin değişimi ve dönüşümü için birçok çalışmaya imza attıklarını kaydetti. Bu kapsamda boş alanların düzenlenerek ilçenin genel görünümüne kazandırdıklarını aktaran Başkan Okay, “İlçemizin değişimi ve dönüşümü için birçok projeye imza atıyoruz. Bunun yanı sıra özellikle merkez mahallelerimizde atıl durumda kalan boş alanlarla ilgili de görsel projeler yaptık. Bu projeleri birçok mahallemizde uyguladık. Son olarak Bağlarbaşı mahallemizde güzel bir çalışma yaptık. Görsel bakımdan alanı güzel bir fotoğrafa kavuşturduk. Bu tarz çalışmalarımızı ilçe genelinde sürdüreceğiz” dedi.

DULKADİROĞLU’NDAN BOŞ ALANLARA GÖRSEL ÇALIŞMALAR (1)

Bu yazı için bir yorum yazın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Adres: Trabzon Bulvarı Borsa Caddesi Ticaret Borsası İşhanı altı no: 9/3 Merkez Kahramanmaraş Telefon: 03442212035 Faks: 0344 225 00 50 Cep Telefonu: 0542 233 89 31
Portal Teması : Wptr.Co